ANA SAYFA >> ÇORLU FİRMA REHBERİ >> ENERJI SEKTÖRÜ
FİRMA ADINA GÖRE ARA

Firma Rehberimize hoş geldiniz. Firma Rehberimiz Kategori sistemi olarak Ticaret Odaları tarafından kabul edilen Meslek Gruplarını, bir diğer adı ile Meslek Komitelerini esas almaktadır. Ancak bazı illerde firmaları Meslek Grupları halinde değil firmaların faliyet gösterdiği sektörleri belirten Kategoriler halinde listeleyebilmemiz mümkün olabilmektedir.

Şu an Çorlu Firma Rehberinin "Enerji Sektörü" Firma Sektörü (Kategori) sayfasındasınız. Çorlu Firma Rehberindeki sektörlere (kategori) ulaşmak için alttaki aşağı açılır listeyi kullanabilirsiniz.



Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Firmaları hakkında daha detaylı bilgi almak ve Ticaret Odasının faaliyet ve duyurularını takip etmek için Ticaret Odasına ait aşağıdaki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Resmi Web Sitesi


ÇORLU FİRMA REHBERİ
ENERJI SEKTÖRÜ MESLEK KOMİTESİ
FİRMA LİSTESİ


Firma Adı / Web Adresi / Semti / İlçesi / İli
A Enerji Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. www.arsun.com.tr / Çorlu / Tekirdağ
Avrupa Yapı Enerji San. Ve Tic. A.Ş. / Marmaraereğlisi / Tekirdağ
Bütangaz A.Ş. www.butangaz.com / Marmaraereğlisi / Tekirdağ
Can Enerji Entegre Elektrik Üretim A.Ş. www.canenerji.com.tr / Çorlu / Tekirdağ
Çebi Enerji Elektirik Üretimi Anonim Şirketi Marmara Ereğlisi Şubesi www.cebienerji.com.tr / Marmaraereğlisi / Tekirdağ
Çordaş Çorlu Doğalgaz Dağıtım A.Ş. www.cordas.com.tr / Çorlu / Tekirdağ
Ekolojik Enerji Anonim Şirketi Çorlu www.ekolojikenerji.com.tr / Çorlu / Tekirdağ
Enerflex Türkiye B.V. Merkezi Hollanda Türk Avrupa Serbest Bölgesi Şubesi. / Çorlu / Tekirdağ
Global Enerji Elektrik Üretimi A.Ş. www.global-enerji.com / Çorlu / Tekirdağ
Hat Elektrik Enerji San. Ve Tic. Ltd. Şti. www.hatelektrik.com.tr / Velimeşe / Çorlu / Tekirdağ
Istanbul Enerji Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Çorlu www.istanbulenerji.com.tr / Ulaş / Çorlu / Tekirdağ
Kuzey Enerji Ürünleri Pazarlama-Erdinç Erdem / Çorlu / Tekirdağ
Kuzey Kesintisiz Güç Kaynakları Ve Enerji Sistemleri San Tic Ltd Şti / Çorlu / Tekirdağ
Mega Enerji Elektrik Elektronik Makina Ve Otomasyon Sistemleri-Hüseyin Şanlı / Çorlu / Tekirdağ
Mira Yapısal Endüstri Sistemleri Ihracat Ithalat Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi / Çorlu / Tekirdağ
Misinli Enerji Üretim Ve Dağıtım A.Ş / Çorlu / Tekirdağ
Modern Enerji Elektrik Üretim Anonim Şirketi Avlanbey Şubesi www.modernenerji.com.tr / Ulaş / Çorlu / Tekirdağ
Modern Enerji Elektrik Üretimi Otoprodüktör Grubu www.modernenerji.com.tr / Ulaş / Çorlu / Tekirdağ
Nationel Power Enerji Anonim Şirketi Marmara Ereğlisi Şubesi www.unimar.com.tr / Marmaraereğlisi / Tekirdağ
Neslihan Sızlayan - Enes Isı / Çorlu / Tekirdağ
Özer Isı Elemanları San. Ve Tic. Ltd. Şti. www.ozerisi.com / Çorlu / Tekirdağ
Rem Enerji Elektronik Otomasyon Sistemleri www.remenerji.com / Çorlu / Tekirdağ
Reta Enerji www.retaenerji.com / Çorlu / Tekirdağ
Şahinler Enerji Elektrik Üretim A.Ş www.sahinlermensucat.com.tr / Çorlu / Tekirdağ
Sarp Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ve Enerji San Tic. Ltd. Şti. www.sarpbilisim-enerji.com / Çorlu / Tekirdağ
Sıı Enerji Ve Üretim Limited Şirketi / Marmaraereğlisi / Tekirdağ
Traksan Güneş Enerjisi Isıtma Sistemleri Ticareti-Hasan Tanık / Marmaraereğlisi / Tekirdağ
Trakya Elektrik Üretim Ve Ticaret A.Ş. / Marmaraereğlisi / Tekirdağ
Trakya Enerji-Nihat Bozkır www.trakyaenerji.com / Çorlu / Tekirdağ
Trakya Gaz San. Ve Tic. A.Ş. / Çorlu / Tekirdağ
Uni-Mar Enerji Yatırımlar Anonim Şirketi Marmara Elektrik Santrali / Marmaraereğlisi / Tekirdağ
V.O.M Kalorifer Montaj Mlz. Tah. Oyun Işl. Nak. Internet Blg. Ve Tas. Sis. Inş. San. Tic. Ltd. Şti. www.vomkalorifer.com.tr / Çorlu / Tekirdağ
Firma Sayısı: 32


REKLAMLAR


TÜRKİYE FİRMA REHBERLERİ
Firma Rehberleri Ticaret Odaları Meslek Gruplarına ve Nace Kodlarına göre hazırlanmıştır.
Firma Rehberi yanındaki + işaretini kullanarak Meslek Gruplarına ulaşabilirsiniz.
Meslek Gruplarının yaninda + işareti varsa Nace kodlarına kadar ulaşabilirsiniz.
Firma listelerine ulaşmak için Meslek Grubu ya da Nace Kodu linkini kullanabilirsiniz.
Skip Navigation Links.
(+)Adana Firma Rehberi
(+)Afyonkarahisar Firma Rehberi
(+)Aydın Firma Rehberi
(+)Balıkesir Firma Rehberi
(+)Bolu Firma Rehberi
(+)Bursa Firma Rehberi
(+)Çanakkale Firma Rehberi
(+)Denizli Firma Rehberi
(+)Edirne Firma Rehberi
Elazığ Firma Rehberi
Gaziantep Firma Rehberi
(+)Mersin Firma Rehberi
(+)İstanbul Firma Rehberi
(+)İzmir Firma Rehberi
Kocaeli Firma Rehberi
(+)Malatya Firma Rehberi
(+)Manisa Firma Rehberi
(+)Kahramanmaraş Firma Rehberi
(+)Rize Firma Rehberi
(+)Sakarya Firma Rehberi
(+)Samsun Firma Rehberi
(+)Sivas Firma Rehberi
(+)Trabzon Firma Rehberi
Şanlıurfa Firma Rehberi
(+)Karaman Firma Rehberi
(+)Bartın Firma Rehberi
(+)Yalova Firma Rehberi
(+)Karabük Firma Rehberi
(+)Çorlu Firma Rehberi
(+)Lüleburgaz Firma Rehberi
(+)Bandırma Firma Rehberi
(+)Çerkezköy Firma Rehberi
(+)Alanya Firma Rehberi
(+)Fethiye Firma Rehberi
(+)Bodrum Firma Rehberi


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum,