Reklamlar

7G SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ SARIYER / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 18.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMASLAK MAHALLESİ ESKİ BÜYÜKDERE CADDESİ GİZ 2000 PLAZA NO:7/33
Posta Kodu:34485
Semt AdıMASLAK
İlçesiSARIYER
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


7G SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ, 18.06.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Sigorta Acentelerinin Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK

Nace Kodu
(Sektörü):
(66.22.01) SİGORTA ACENTELERİ

Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır: 1- Türkiyedeki sigorta şirketlerinin veya yabancı sigorta şirketlerinin, Türkiyedeki şubelerinin, ruhsatlı bulundukları sigorta dallarındaki sözleşmelere aracılık etmek veya şirket adına sözleşme yapmak için acentelik alarak, sigorta acentesi olarak faaliyet göstermek. 2- Sigorta konusunda resmi ve özel kuruluşlar ile şahıslara danışmanlık hizmetleri vermek. 3- Ayrıca yukarıdaki amaç ve konuların yerine getirilmesi için; a. Yurt içi ve yurt dışında konuyla ilgili artırma, eksiltme, ihale ve sair taahhüt işlerine katılmak b. Konuyla ilgili tesisler inşa etmek, iktisap etmek, kiralamak, kiraya vermek, işletmek, gerektiğinde bunları özel ve tüzel kişilere devretmek, temlik etmek c. Her türlü gayrimenkul, menkul ve gayri maddi hakları iktisap etmek, bunları işletmek, kiraya vermek, kiralamak, satmak, başkalarına ait gayrimenkuller üzerinde şirket lehine rehin, ipotek tesis etmek, medeni kanun hükümleri gereğince aracılık yapmamak kaydı ile ayni ve gayri maddi haklara ilişkin her iltizami ve tasarrufi işlemleri yapmak, d. Konusu ile ilgili yerli ve yabancı, gerçek ve tüzel kişilerle kısa ve uzun vadeli ortaklıklar tesis etmek ve iştirakler kurmak, e. Kredi veren kaynaklardan her nevi kredi temin etmek, gerektiğinde şirketin gayrimenkullerini bu maksada matuf olmak üzere rehin ve ipotek etmek, f. Amaç ve konu ile ilgili işlerin yürütülmesi için yurt içinden ve yurt dışından gerçek ve tüzel kişilerle işletme, imtiyaz, know-how, patent, leasing ve sair anlaşmalar yapmak g. Konusu ile ilgili yurt içi ve yurt dışı firmaların genel satıcılık, temsilcilik, muhabirlik, acentelik, distribütörlük ve komisyonculuğu yapmak Kanuna aykırı olmamak kaydıyla, yukarıda belirtilen faaliyetlerden farklı olarak, ileride Şirket için faydalı görülecek başka işlere girişilmek istenildiği takdirde, Yönetim Kurulu nun teklifi üzerine bu faaliyetlerle de iştigal edilebilecektir.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

SARIYER İLÇESİ FİRMA REHBERİ

MASLAK SEMTİ FİRMA REHBERİ

MASLAK MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

BÜYÜKDERE CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan 7G SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar