Reklamlar

ABÇ ÇALIŞKAN TİCARET MÜHENDİSLİK İNŞAAT DEKORASYON PAZARLAMA ABDÜLBAKİ ÇALIŞKAN MALTEPE / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 29.07.1999

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiBAĞDAT CADDESİ NO:148/21-22
Posta Kodu:
Semti
İlçesiMALTEPE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 352 50 33
Faks Numarası:0216 352 50 33
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


ABÇ ÇALIŞKAN TİCARET MÜHENDİSLİK İNŞAAT DEKORASYON PAZARLAMA ABDÜLBAKİ ÇALIŞKAN, 29.07.1999 tarihinde bir olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Konut İnşaatı Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İkamet Amaçlı Ahşap Binaların İnşaatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(45) KONUT İNŞAATI
Nace Kodu (Sektörü):(41.20.04)
İKAMET AMAÇLI AHŞAP BİNALARIN İNŞAATI
Mühendislik, inşaat, dekorasyon, otomotiv sanayi mamülleri üretim ve pazarlama işleri
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

MALTEPE İLÇESİ FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ABÇ ÇALIŞKAN TİCARET MÜHENDİSLİK İNŞAAT DEKORASYON PAZARLAMA ABDÜLBAKİ ÇALIŞKAN isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar