Reklamlar

ACAR YAPI MİMARLIK NAKLİYAT GIDA VE OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÜSKÜDAR / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 26.09.1997

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiFERAH MAHALLESİ MEHMET AKİF ERSOY CADDESİ NO:124
Posta Kodu:34692
SemtiFERAH
İlçesiÜSKÜDAR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 422 14 42
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


ACAR YAPI MİMARLIK NAKLİYAT GIDA VE OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 26.09.1997 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Konut İnşaatı Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İkamet Amaçlı Ahşap Binaların İnşaatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(45) KONUT İNŞAATI
Nace Kodu (Sektörü):(41.20.04)
İKAMET AMAÇLI AHŞAP BİNALARIN İNŞAATI
Her türlü iç-dış dekorasyon faaliyetlerinde bulunmak Dekorasyon işleriyle ilgili olarak her türlü aksesuarların ithalat ve ihracatını yapmak
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ÜSKÜDAR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

FERAH SEMTİ FİRMA REHBERİ

FERAH MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

MEHMET AKİF ERSOY CADDESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ACAR YAPI MİMARLIK NAKLİYAT GIDA VE OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar