Reklamlar

ADAMER İNŞAAT TURİZM PETROL GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BAKIRKÖY / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 17.11.2005

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiFLORYA CADDESİ PALMİYE APT. NO:26/2 FLORYA
Posta Kodu:34153
SemtiFLORYA
İlçesiBAKIRKÖY
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 573 69 16
Faks Numarası:0212 573 69 18
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


ADAMER İNŞAAT TURİZM PETROL GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 17.11.2005 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Konut İnşaatı Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İkamet Amaçlı Ahşap Binaların İnşaatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(45) KONUT İNŞAATI
Nace Kodu (Sektörü):(41.20.04)
İKAMET AMAÇLI AHŞAP BİNALARIN İNŞAATI
Her türlü inşaat taahüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arai ve arasalar almak üzerinde kat karşılığı binalar yapmak,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BAKIRKÖY İLÇESİ FİRMA REHBERİ

FLORYA SEMTİ FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ADAMER İNŞAAT TURİZM PETROL GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar