Reklamlar

ADEKO MOBİLYA İNŞAAT GIDA SANAYİ TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KADIKÖY / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 09.01.1998

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiYUMURTACI ABDİBEY CADDESİ IŞIK SOKAK NO:1 FİKİRTEPE
Posta Kodu:34720
SemtiFİKİRTEPE
İlçesiKADIKÖY
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 565 63 29
Faks Numarası:0216 565 63 29
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


ADEKO MOBİLYA İNŞAAT GIDA SANAYİ TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 09.01.1998 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İnşaat Taahhüt Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Sıva İşleri (Binalarda Veya Diğer İnşaatlarda İç Ve Dış Sıva Veya Alçı Sıva İşleri İle Alçıpan İşleri Vb.) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(46) İNŞAAT TAAHHÜT
Nace Kodu (Sektörü):(43.31.01)
SIVA İŞLERİ (BİNALARDA VEYA DİĞER İNŞAATLARDA İÇ VE DIŞ SIVA VEYA ALÇI SIVA İŞLERİ İLE ALÇIPAN İŞLERİ VB.)
Her türlü orman ürünleri, tomruk, kereste, mobilya kaplama, hazır doğrama dekorasyon mamülleri, hazır mutfak malzemeleri, dolapları, prefabrik üniteler ve bunlara ait kilit, menteşe ve diğer aksesuarları imal etmek, alım satımını yapmak ve ihraç etmek.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KADIKÖY İLÇESİ FİRMA REHBERİ

FİKİRTEPE SEMTİ FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ADEKO MOBİLYA İNŞAAT GIDA SANAYİ TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar