Reklamlar

AGT TRADİNG PETROL VE TARIM LİMİTED ŞİRKETİ GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 07.03.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiKAZIM KARABEKİR MAHALLESİ 825. SOKAK NO:17 A
Posta Kodu:34255
Semt AdıMEVLANA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


AGT TRADİNG PETROL VE TARIM LİMİTED ŞİRKETİ, 07.03.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Akaryakıt Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Kabotaj Hattında Ham Petrolün, Petrol Ürünlerinin Ve Kimyasalların Tanker Gemilerle Taşınması (Gazlar Hariç) (İç Sular Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(27) AKARYAKIT

Nace Kodu
(Sektörü):
(50.20.25) TANKER GEMİLERLE HAM PETROL, PETROL ÜRÜNLERİ, KİMYASAL TAŞIMACILIĞI

1-Petrol ile ilgili her türlü mevzuat, Petrol Piyasası Kanunu ve Petrol Piyasası o Lisans yönetmeliği LPG Piyasası Kanunu ve Yönetmeliği vb. dahili, yürürlükteki ithalat ve ihracat rejimleri ve diğer ilgili tüm mevzuata riayet etmek ve ilgili mercilerden izin almak kaydıyla, petrol piyasası faaliyeti, kapsamında, petrol ve petrol ürünleri ve her türlü petrokimya ürünleri ile fuel oil, gaz, doğalgaz, motorin, katı ve likit madensel ve kimyasal yağların istihsali, ithalatı, ihracatı, transit ve dahili toptan ticaretinin oyanında, petrol dağıtımı, bayiliği, ihrakiye teslimi, rafinericiliği, işlenmesi, harmanlanması, depolanması, iletim ve taşınmasını yapmak, 2-Yürürlükteki ithalat ve ihracat rejimleri ve diğer ilgili mevzuata riayet etmek ve ilgili mercilerden izin almak kaydıyla, konusu ile ilgili her türlü malın ithalatı, ihracatı, transit ve dahili toptan ticaretini yapmak, 3-Yürürlükteki mevzuat çerçevesinde ve ilgili mercilerden izin almak kaydıyla Petrol Piyasası Kanunu ve Petrol Piyasası Yönetmeliği, LPG Piyasası Kanunu ve Yönetmeliği kapsamında, petrol ve LPG istasyonları kurmak, işletmek, işlettirmek, bu amaçla petrol ve LPG istasyonu inşa etmek veya üçüncü şahıslara inşa ettirmek, 4-Yürürlükteki mevzuat çerçevesinde ve ilgili mercilerden izin almak kaydıyla Sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) iletimi faaliyetinde bulunabilir. 5-Yürürlükte ki ulusal ve uluslararası tüm kanunlar ile ilgili tüm mevzuata riayet etmek ve ilgili tüm mercilerden izin almak kaydıyla, kara sularımızda ve uluslararası kara sularında her türlü petrol satışı ve alımı (bunkering) hizmetlerini yapmak, 6-a.Her türlü ticari sinai muamemleleri resmi ve hususi taahhüt işlemi doğrudan doğruya kendi nam ve hesabına veya yerli yabancı hakiki ve hükmi şahıslarda müştereken yapmak b.Her nevi made ve kömür ocakları işletmek bunların cevherlerini alıp satmak ve dağıtımını yapmak c. Her nevi petrol ve petrol ürünlerini almak, satmak, depolamak ve dağıtımını yapmak, d. Her türlü orman ve orman ürünlerini almak , satmak, depolamak ve dağıtımını yapmak, e.Kendi ihtiyaçlarını temin için gayrimenkuller inşa etmek, satın almak, her türlü gayrimenkule tasarruf etmek, kiralamak, uhdesinde bulunan gayrimenkulleri teminat olarak ipotek göstermek, başkalarına ait gayrimenkulleri ipotek almak. f.Bilimum nakliyecilik, depoculuk ve sürveyana işlerini ifa etmek, g.Yerli yabancı firmaları temsil etmek
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

MEVLANA SEMTİ FİRMA REHBERİ

KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

825. SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan AGT TRADİNG PETROL VE TARIM LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar