Reklamlar

AHMET AÇIKGÖZ AÇIKGÖZ VİNÇ FORKLİFT SEPETLİ PLATFORM VE NAKLİYE HİZMETLERİ ÜMRANİYE / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 08.03.2016

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiKEMERDERE NECİP FAZIL MAHALLESİ GÜNAY SOKAK NO:49/3
Posta Kodu:34773
Semt AdıAŞAĞIDUDULLU
İlçesiÜMRANİYE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:(0545) 662 79 51
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


AHMET AÇIKGÖZ AÇIKGÖZ VİNÇ FORKLİFT SEPETLİ PLATFORM VE NAKLİYE HİZMETLERİ, 08.03.2016 tarihinde bir olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İnşaat Taahhüt Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Vinç Ve Benzeri Diğer İnşaat Ekipmanlarının Operatörü İle Birlikte Kiralanması (Özel Bir İnşaat Çeşidinde Yer Almayan) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(46) İNŞAAT TAAHHÜT

Nace Kodu
(Sektörü):
(43.99.04) TELESKOBİK KULE, SEPETLİ VİNÇ GİBİ İNŞAAT EKİPMANLARI KİRALAMA

a)Her türlü iş makinası (Vinç, Forklift, Kurtarıcı, Sepetli Platform) alımını, satımını yapmak, yurt içi ve yurt dışında bayilik almak ve bayilik vermek, şubeler açmak. b)Her türlü iş makinası tamamlayıcı parça ve aksesuarların alım satımı yapmak, imalatını yapmak, bayilik almak ve vermek, yurt içi ve yurt dışında şubeler açmak bayilik vermek. c)Her türlü yurt içi ve yurtdışı nakliye faaliyetlerinde bulunmak,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ÜMRANİYE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

AŞAĞIDUDULLU SEMTİ FİRMA REHBERİ

NECİP FAZIL MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

GÜNAY SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan AHMET AÇIKGÖZ AÇIKGÖZ VİNÇ FORKLİFT SEPETLİ PLATFORM VE NAKLİYE HİZMETLERİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar