Reklamlar

AHMET FAHRİ KARABUDAK AFK EĞİTİM VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 04.04.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMERKEZ MAHALLESİ KÜLTÜR CADDESİ NO:4/36
Posta Kodu:34245
Semt AdıGAZİOSMANPAŞA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


AHMET FAHRİ KARABUDAK AFK EĞİTİM VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK, 04.04.2019 tarihinde bir Şahıs Firması olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sağlık Hizmetleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Tıp Doktorları Dışında Yetkili Kişilerce Sağlanan Akıl Sağlığı Hizmetleri (Psikoanalistler, Psikologlar Ve Psikoterapistler Tarafından Sağlanan Hizmetler) (Hastane Dışı) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(33) SAĞLIK HİZMETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(86.90.14) PSİKOANALİST, PSİKOLOG, PSİKOTERAPİST AKIL SAĞLIĞI HİZMETLERİ

Psikolojik Danışmanlık; a.Ruh bilim alanında araştırma yurt içi ve yurt dışında eğitim ve tedavi hizmetleri yapmak.Poliklinikler ve klinikler açmak işletmek. b.Ruhsal sorunların çözülmesi ve kişilik gelişimine yardımcı olarak insanların hayat standartlarının artmasına katkıda bulunmak amacıyla klinik açmak işletmek.İnsan Sağlığına hizmet edecek hastane bünyesinde olmak üzere tanı ve tedavi merkezleri fizyoterapi rehabilitasyon üniteleri açmak check- up merkezleri kurmak ve işletmek. c.Konusu ile ilgili yurt içi ve yurt dışındaki firmalarla teşhis ve tedavi amaçlı anlaşmalar yapmak mümessillik acentelik vermek almak konusu ile ilgili ihalelere katılmak. Konusu ile ilgili sağlık tesisleri ve tıbbi cihazlar konularında yatırım yapmak ve bunları işletmek. Eğitim; a.Ruh bilim alanında yurt içi ve yurt dışında eğitim vermek eğitim organizasyonları düzenlenmek ve seminerlere katılmak. b.Eğitim ve öğretim hizmetleri konusunda ana okulu ilköğretim okulu lise yüksek okul ve üniversitelere enstitülere ruh bilim dalında eğitimler vermek ve seminerler düzenlemek. Araştırma Ve Anket; a.Konusu ile ilgili her nevi piyasa araştırması anketörlük kamu yoklamaları ve araştırmalarını yapmak yaptırmak. b.Konusu ile ilgili istatistik verileri hazırlamak hazırlanan istatistik verilerini raporlamak ve ilgili kurum ve kuruluşlara istatistik alanında hizmet vermek.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

MERKEZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan AHMET FAHRİ KARABUDAK AFK EĞİTİM VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar