Reklamlar

AK KOZA PLASTİK SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 11.11.2015

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMERKEZ MAHALLESİ TUNA SOKAK NO:4/4
Posta Kodu:34245
Semt AdıGAZİOSMANPAŞA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


AK KOZA PLASTİK SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 11.11.2015 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kimyevi Madde Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Metallerin Isıl İşlem Ve Anodlama, Sertleştirme, Vernikleme, Vb. Yüzey İşlemleri, Elektroliz, Çinkoyla Galvanizleme Veya Kimyasal İşlemlerle Metalik Kaplama (Kalay Ve Nikel Kaplama Hariç) Ve Plastik, Teflon, Vb. Metal Dışı Malzemelerle Kaplama Faaliyeti Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(69) KİMYEVİ MADDE

Nace Kodu
(Sektörü):
(25.61.01) METALLERİN YÜZEY İŞLEMLERİ, GALVANİZLEME, METALİK KAPLAMA, PLASTİK, TEFLON KAPLAMA

PLASTİK VE KAUÇUK a.Lastik, kauçuk ve plastik profil ve profille ilgili her türlü mamul ve malzemenin imalatı, ithalat ve ihracatını yapmak. b.Plastik hammaddeleri alım satımını yapmak.c.Plastik kalıpların ve makinelerin imalat ve satışını yapmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

MERKEZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

TUNA SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan AK KOZA PLASTİK SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar