Reklamlar

ALANYA YAKAMOZ İNŞAAT EMLAK TURİZM OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ YAKAMOZ34 İSTANBUL ŞUBESİ SİLİVRİ / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 02.06.2017

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiFEVZİ PAŞA MAHALLESİ ÇİL SOKAK NO:45/C
Posta Kodu:34586
Semt AdıDEĞİRMENKÖY
İlçesiSİLİVRİ
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


ALANYA YAKAMOZ İNŞAAT EMLAK TURİZM OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ YAKAMOZ34 İSTANBUL ŞUBESİ, 02.06.2017 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Konut İnşaatı Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İkamet Amaçlı Ahşap Binaların İnşaatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(45) KONUT İNŞAATI

Nace Kodu
(Sektörü):
(41.20.04) AHŞAP BİNA, AHŞAP EV İMALATI, İNŞAATI

İnşaat emlak inşaat ve taahhüt işleri yapmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

SİLİVRİ İLÇESİ FİRMA REHBERİ

DEĞİRMENKÖY SEMTİ FİRMA REHBERİ

FEVZİPAŞA MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ALANYA YAKAMOZ İNŞAAT EMLAK TURİZM OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ YAKAMOZ34 İSTANBUL ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar