Reklamlar

ALATAN PROJE TAŞIMACILIĞI VE YÜK MÜHENDİSLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ ÜMRANİYE / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 25.11.2015

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiESENŞEHİR MAHALLESİ SARIGAZİ YOLU CADDESİ NO:10/1
Posta Kodu:34776
Semt AdıESENŞEHİR
İlçesiÜMRANİYE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


ALATAN PROJE TAŞIMACILIĞI VE YÜK MÜHENDİSLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ, 25.11.2015 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İnşaat Taahhüt Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Vinç Ve Benzeri Diğer İnşaat Ekipmanlarının Operatörü İle Birlikte Kiralanması (Özel Bir İnşaat Çeşidinde Yer Almayan) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(46) İNŞAAT TAAHHÜT

Nace Kodu
(Sektörü):
(43.99.04) TELESKOBİK KULE, SEPETLİ VİNÇ GİBİ İNŞAAT EKİPMANLARI KİRALAMA

1-Her türlü hava, deniz, kara taşımacılığı ve gemi acenteliği ile ilgili olarak bu işlerin gerektirdiği her türlü yükleme ve boşaltma işlerini yapmak. 2-Her türlü taşıma aracı satın almak, ithal etmek, imal ettirmek, kiralamak, kiraya vermek, kendi işlerinde kullanmak veya satmak. 3-Her türlü inşaat makinaları, endüstri makinaları, yükleme, boşaltma makinaları almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek, ithalat ve ihracatını yapmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ÜMRANİYE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ESENŞEHİR SEMTİ FİRMA REHBERİ

ESENŞEHİR MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

SARIGAZİ YOLU CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ALATAN PROJE TAŞIMACILIĞI VE YÜK MÜHENDİSLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar