Reklamlar

ALKAZAN İNŞAAT SİPAHİ İNŞAAT ADİ ORTAKLIĞI TİCARİ İŞLETMESİ KADIKÖY / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 26.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiCADDEBOSTAN MAHALLESİ OPERATÖR CEMİL TOPUZLU CADDESİ
Posta Kodu:34728
Semt AdıCADDEBOSTAN
İlçesiKADIKÖY
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


ALKAZAN İNŞAAT SİPAHİ İNŞAAT ADİ ORTAKLIĞI TİCARİ İŞLETMESİ, 26.06.2019 tarihinde bir Ortaklık İşletmesi olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Konut İnşaatı Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İkamet Amaçlı Binaların İnşaatı (Müstakil Konutlar, Birden Çok Ailenin Oturduğu Binalar, Gökdelenler Vb.Nin İnşaatı) (Ahşap Binaların İnşaatı Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(45) KONUT İNŞAATI

Nace Kodu
(Sektörü):
(41.20.02) İKAMET AMAÇLI BİNA, EV, APARTMAN, MÜSTAKİL KONUT, GÖKDELEN, REZİDANS İNŞAATI

İstanbul İli Kadıköy İlçesi Erenköy Mahallesi 373 Ada 73 Parsel 106 pafta 2.807, 21 m2'lik 12883327 Kimlik Nolu Taşınmaz Arsanın ALKAZAN İNŞAAT END.TİC.LTD.ŞTİ. % 50 SİPAHİ TURİZM İNŞAAT İTH.İHR.PAZ. SAN. TİC. LTD.ŞTİ.% 50 oranında kat karşılığı inşaatı ortaklığı.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KADIKÖY İLÇESİ FİRMA REHBERİ

CADDEBOSTAN SEMTİ FİRMA REHBERİ

CADDEBOSTAN MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

OPERATÖR CEMİL TOPUZLU CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ALKAZAN İNŞAAT SİPAHİ İNŞAAT ADİ ORTAKLIĞI TİCARİ İŞLETMESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar