Reklamlar

ALPARSLAN ÇUBUKÇUOĞLU MÜCEVHERAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÜMRANİYE / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 17.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiATATÜRK MAHALLESİ GAFFAREFENDİ SOKAK İÇİN APT. NO:7 A
Posta Kodu:34764
Semt AdıATATÜRK
İlçesiÜMRANİYE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


ALPARSLAN ÇUBUKÇUOĞLU MÜCEVHERAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 17.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kuyumculuk Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Altın Ve Diğer Değerli Metallerden Takı, Eşya Ve Mücevherat Perakende Ticareti (Kuyumculuk Ürünleri Perakende Ticareti Dâhil, Gümüşten Olanlar Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(4) KUYUMCULUK

Nace Kodu
(Sektörü):
(47.77.01) KUYUMCULUK ÜRÜNLERİ, ALTIN, DEĞERLİ METAL TAKI, EŞYA, MÜCEVHERAT PERAKENDE TİCARETİ

1- KUYUMCULUK, MÜCEVHERCİLİK VE GÜMÜŞÇÜLÜK a. Kuyumculuk dükkanı işletmek, işlettirmek ve mağazalar zinciri oluşturmak. b. Her türlü altın, gümüş, bronz, platin, pırlanta, yakut, safir, elmas, inci, zümrüt ve diğer kıymetli madenlerden ve taşlardan mamul her türlü mücevherat, bilezik, kolye, yüzük gibi takı ve süs eşyalarının imalatını ithalat ve ihracatını yapmak. Bu malların internet üzerinden alımını, satımını, ithalatını ve ihracatını yapmak için sanal mağazalar açmak ve bunları işletmek.Bu malların alımını, satımını, ithalatını, ihracatını yapmak için yurt içi ve yurtdışında şubeler açmak, kuyumculuk dükkanı ve mağazalar zinciri oluşturmak, pazarlamalarını yapmak. c. Altın, gümüş ve diğer kıymetli madenlerin işlenmesi için eritme ve işletme ocakları ile haddehaneler açmak, işletmek. d. Ayar evleri, ramat evleri, ifraz üniteleri, tamir atölyeleri kurup işletmek. e. Toptan ve perakende sarrafiye veya kuyumculuğu ilgilendiren her türlü ham ve yarı mamul altın, kıymetli maden veya sentetik taşlı emtia alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. f. Toptan ve Perakende kuyumculuğu ilgilendiren ve alım satım ithalat ve ihraatta gerekli olabilecek her türlü yardımcı hammadde, malzeme ve makineleri alım satımı. g. Yürürlükteki ithalat, ihracat rejimleri ve konusuna ilişkin diğer mevzuata riayet etmek kaydıyla her türlü işlenmiş işlenmemiş kuyumculuk ürünlerinin ve makinelerinin toptan alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. h. İthal ve ihraç edilecek emtianın depolama, gümrük, nakliye işlemlerini yapmak ve yaptırmak. 2-SAATÇİLİK a)Her türlü elektronik, elektrikli ve mekanik masa, duvar ve kol saatleri imali, alım, satımı ithalatı ve ihracatını yapmak, b)Saatçilikle ilgili malzeme ve yedek parçaların alet ve edevatların imali, alım, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 3- Şirket Konusu ile ilgili başka şirket ve kuruluşların temsilciliklerini, bayiliklerini yapmak.Yukarıda belirtilen konularda yerli ve yabancı sermaye ile işbirliği yapmak.Kurulmuş ve kurulacak şirketlere ortak olmak, faaliyet konuları ile ilgili olarak, faaliyet konuları ile ilgili olarak gerekli patent, know-how lisans marka alameti farika amblem ihtira beratı telif hakları gibi hakları ile Türk Standartları Enstitüsüsünden konusu ile ilgili mamüller için TSE markası kullanma hakkını almak satmak ve tescil ettirmek. 4- Şirket yurt ici ve dışında açılan veya açılacak sergi ve fuarlara
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ÜMRANİYE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ATATÜRK SEMTİ FİRMA REHBERİ

ATATÜRK MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

GAFFAREFENDİ SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ALPARSLAN ÇUBUKÇUOĞLU MÜCEVHERAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar