Reklamlar

ANIT YAPI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KAĞITHANE / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 10.06.2008

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiSEYRANTEPE MAHALLESİ İ.KARAOĞLAN OĞLU CADDESİ DAHİ SOKAK NO:2 K.3
Posta Kodu:34418
SemtiSEYRANTEPE
İlçesiKAĞITHANE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 324 47 50
Faks Numarası:0212 324 48 52
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


ANIT YAPI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, 10.06.2008 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İnşaat Taahhüt Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İnşaat Amaçlı Kazık Çakma Ve Temel İnşaatı İşleri (Forekazık Çakma Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(46) İNŞAAT TAAHHÜT
Nace Kodu (Sektörü):(43.99.11)
İNŞAAT AMAÇLI KAZIK ÇAKMA VE TEMEL İNŞAATI İŞLERİ (FOREKAZIK ÇAKMA DÂHİL)
Yurtiçinde ve yurtdışında tüm resmi ve özel kuruluşlarının iktisadi devlet teşekkülleri ile belediyelerin hakiki şahısların, askeri idarelerin ve nato yönetiminin açtığı her türlü inşaat ve taahhüt ihalelerine katılmak, bu konularda müteahhitlik, yüklenicilik ve taşeronluk yapmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KAĞITHANE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

SEYRANTEPE SEMTİ FİRMA REHBERİ

SEYRANTEPE MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

DAHİ SOKAK FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ANIT YAPI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar