Reklamlar

AQUASUN TURİZM İŞLETMECİLİK TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ - ALANYA ŞUBESİ ALANYA / ANTALYA

Kuruluş Tarihi: 30.12.1993

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiKADIPAŞA MAHALLESİ KEYKUBAT BULVARI NO:26 KAT:1 DAİRE:1-2 07400
Posta Kodu:
Semti
İlçesiALANYA
İliANTALYA
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:512 60 65
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


AQUASUN TURİZM İŞLETMECİLİK TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ - ALANYA ŞUBESİ, 30.12.1993 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Seyahat Acenttesi Ve Tur Operatörü Faaliyetleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Seyahat Acentesi Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(8) SEYAHAT ACENTTESİ VE TUR OPERATÖRÜ FAALİYETLERİ
Nace Kodu (Sektörü):(79.11.00)
Seyahat acentesi faaliyetleri
Turizm Seyahat Acentalığı
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:ALANYA FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Alanya Ticaret ve Sanayi Odası

İli:Antalya
İl Plaka No:7
İl Telefon Kodu:0242
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan AQUASUN TURİZM İŞLETMECİLİK TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ - ALANYA ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar