Reklamlar

ART GREEN PEYZAJ FİDANCILIK ÇİÇEKÇİLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ / YALOVA

FİRMA DETAY BİLGİLERİ
(Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi, E-posta Adresi)

Adresi:Rüstempaşa Mh. Gazipaşa Cd. Huzur Sk. Uğur Mumcu İş Mrk. Kat 2 No: 16/ 17
/ Yalova
Posta Kodu:0
Telefon Numarası:(533) 4278738 -
Faks Numarası:(533) 4278738
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


Meslek Grubu
(Komitesi):
(4) Süs Bitkileri ve Tarımsal Kalkınma Kooperatifleri
Nace Kodu (Sektörü):(01.19.02)
Çiçek yetiştiriciliği
Sebze süs bitkisi fidan çiçekçilik ve kesme çiçekçilik ve kuru çiçek yapmak sebze ve çiçekçilikte tohum ve gen üretimini gerçekleştirmek ve anasözleşmesinde yazılı olan işler.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Detaylı Tanıtım başlığı altında firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:YALOVA FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Yalova Ticaret ve Sanayi Odası

İli:Yalova
İl Plaka No:77
İl Telefon Kodu:0226
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ART GREEN PEYZAJ FİDANCILIK ÇİÇEKÇİLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar