Reklamlar

AS DİZAYN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GÜNGÖREN / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 11.10.2002

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiTOZKOPARAN MAHALLESİ GENERAL ALİ RIZA GÜRCAN C.METROPOL CENTER NO:31 K.14/58 MERTER
Posta Kodu:34173
SemtiTOZKOPARAN
İlçesiGÜNGÖREN
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 643 66 21
Faks Numarası:0212 506 49 87
E-posta Adresi:asdizayn[at]asdizayn.com
Web Sitesi:


Reklamlar


AS DİZAYN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 11.10.2002 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İnşaat Taahhüt Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Sıva İşleri (Binalarda Veya Diğer İnşaatlarda İç Ve Dış Sıva Veya Alçı Sıva İşleri İle Alçıpan İşleri Vb.) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(46) İNŞAAT TAAHHÜT
Nace Kodu (Sektörü):(43.31.01)
SIVA İŞLERİ (BİNALARDA VEYA DİĞER İNŞAATLARDA İÇ VE DIŞ SIVA VEYA ALÇI SIVA İŞLERİ İLE ALÇIPAN İŞLERİ VB.)
Her türlü inşaat taahhüt işleri ile yapı malzemelerinin ticareti ve hafriyat işlerini yapabilir.Müteahhitlik karnesi alabilir veya kiralayabilir.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GÜNGÖREN İLÇESİ FİRMA REHBERİ

TOZKOPARAN SEMTİ FİRMA REHBERİ

TOZKOPARAN MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan AS DİZAYN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar