Reklamlar

AS RENK İNŞAAT MALZEMELERİ - SAVAŞ GÖÇER SEYHAN / ADANA

Kuruluş Tarihi: 30.12.2004

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiSÜMER MAHALLESİ 124 SOKAK NO:40 SEMİH GÖRGÜN APT.ALTI
Posta Kodu:
Semti
İlçesiSEYHAN
İliADANA
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0(322) 459 55 39
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


AS RENK İNŞAAT MALZEMELERİ - SAVAŞ GÖÇER, 30.12.2004 tarihinde bir Şahıs Firması olarak kurulmuş olup Adana Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İnşaat Malzemesi Tacirleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İnşaat Malzemelerinin Toptan Ticareti Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(22) İNŞAAT MALZEMESİ TACİRLERİ
Nace Kodu (Sektörü):(46.73.04)
İnşaat malzemelerinin toptan ticareti
İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:ADANA FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Adana Ticaret Odası

İli:Adana
İl Plaka No:1
İl Telefon Kodu:0322
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan AS RENK İNŞAAT MALZEMELERİ - SAVAŞ GÖÇER isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar