Reklamlar

AS RULO FIRÇA VE TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ESENYURT / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 01.04.2015

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiHADIMKÖY YOLU CADDESİ NO:26/BODRUM KAT
Posta Kodu:34522
Semt AdıKIRAÇ
İlçesiESENYURT
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 886 59 02
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


AS RULO FIRÇA VE TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 01.04.2015 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Teknik Hırdavat Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Boyama, Badana, Duvar Kâğıdı Ve Vernik Fırçaları İle Rulolarının İmalatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(61) TEKNİK HIRDAVAT

Nace Kodu
(Sektörü):
(32.91.02) BOYA, BADANA, VERNİK FIRÇASI, RULO, KESTİRME, YAĞLI BOYA FIRÇASI İMALATI

Hammaddesi kıldan, plastikten, ipten, tahta ve metalden meydana gelen her türlü fırça ve rulo imalatını yapmak, her türlü fırça ve rulo imalatında kullanılan emtia, hammadde, yardımcı malzeme, ve yarı mamul maddelerin ve imalat için kullanılacak makine ve teçhizatların gerek yurt içi temini, gerekse yurt dışı ithalatını yapmak, her türlü temizlik malzemelerinin ve her türlü fırça, kıl badana, naylon badana, boya fırçası, su fırçası, perlon fırçası, temizlik tahta fırçası, lavabo fırçaları şişe ve yer fırçaları, ve benzerlerinin alımı satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak, dahili ticaretini yapmak, her türlü plastik ve plastik mamul üründen leğen, kova, askı, saksı, plastik tabakalar, süpürge ve benzeri malzemelerin her türlü tahta, sırık, tel fırça, rulo, yer ve cam silecekleri, naylon branda ve örtü benzeri malların alımı satımı ithalatı, ihracatı, dahili ticareti vepazarlamasını yapmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ESENYURT İLÇESİ FİRMA REHBERİ

KIRAÇ SEMTİ FİRMA REHBERİ

AKÇABURGAZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan AS RULO FIRÇA VE TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar