Reklamlar

ASRIN-SERAY-KOBE TURİZM TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ BODRUM / MUĞLA

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiÇÖKERTME CADDESİ CADDESİ YALI MEVKİİ NO:72
Posta Kodu:
SemtiBİTEZ
İlçesiBODRUM
İliMUĞLA
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:316 9112
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


ASRIN-SERAY-KOBE TURİZM TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ, tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup Bodrum Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Seyahat Acentaları, Taşımacılık Ve Otomotiv Meslek Grubu Ana Kategorisinde yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(4) SEYAHAT ACENTALARI, TAŞIMACILIK VE OTOMOTİV
Nace Kodu (Sektörü):(79.11.00)
Firmanızın faliyet alanlarını eklemek için İletişim linkini kullanabilirsiniz.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:BODRUM FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Bodrum Ticaret Odası

İli:Muğla
İl Plaka No:48
İl Telefon Kodu:0252
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ASRIN-SERAY-KOBE TURİZM TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar