Reklamlar

AVALON GAYRİMENKUL YATIRIM İNŞAAT TEKSTİL DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 31.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiKARAYOLLARI MAHALLESİ 562. SOKAK KAT:2 NO:15A/1
Posta Kodu:34255
Semt AdıMEVLANA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


AVALON GAYRİMENKUL YATIRIM İNŞAAT TEKSTİL DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 31.05.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Örme Kumaş, Çorap Ve Trikotaj Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Çorap İmalatı (Örme Ve Tığ İşi Olan Külotlu Çorap, Tayt Çorap, Kısa Kadın Çorabı, Erkek Çorabı, Patik Ve Diğer Çoraplar) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(36) ÖRME KUMAŞ, ÇORAP VE TRİKOTAJ

Nace Kodu
(Sektörü):
(14.31.01) ÇORAP, KÜLOTLU ÇORAP, TAYT, KADIN ÇORABI, ERKEK ÇORABI, PATİK İMALATI

1. Yurt içinde ve Yurt dışında her türlü inşa faaliyette bulunabilir. Resmi veya özel her tür inşaat taahhüt işi alabilir, Kendi nam ve hesabına veya 3. Şahıs gerçek ve tüzel kişiler adına inşaatlar yapabilir. Bu inşaatların pazarlama ve satışını sağlayabilir. Arsa payı karşılığı inşaatlar ile hasılat paylaşımı inşaatlar ve buna benzer modeller ile her tür inşaatı yapabilir. 2. Gayrimenkul projeleri geliştirmek, her tür site ve yaşam alanları projelendirmek, bunları gerçekleştirmek, inşaatlarını yapmak/inşa etmek ve satışı ile pazarlamasını yapmak. 3. Münhasıran gayrimenkul projelerini geliştirmek amacına yönelik olarak yerli ve yabancı kuruluşlar ile işbirliği, konsorsiyum ve iş ortaklığı yapabilir. 4. Şirket maksat ve mevzuu ile ilgili veya maksat ve mevzuuna yardımcı veya kolaylaştırıcı faaliyetlerde bulunabilmek için yerli ve yabancı uyruklu tüzel kişiliklere iştirak edilebilir, yerli ve yabancı uyruklu gerçek ve tüzel kişilerle ortaklıklar veya bağlı kuruluşlar kurabilir, aracılık faaliyetinde bulunmamak koşuluyla diğer tüzel kişilere ait hisse, tahvil ve diğer menkul kıymetleri alıp satabilir. Bunlar üzerinde her türlü hukuki tasarrufta bulunabilir. 5. Şirket, turizm amaçlı her tür yatırım yapabilir. Bu amaçla gayrimenkuller alır üzerlerinde otel, motel ve benzeri konaklama tesisleri, eğlence, eğitim tesisleri, kreş ve benzeri yapılar ile sağlık ve sosyal amaçlı kullanılabilecek binalar ve tatil köyleri inşa edebilir, bunları çalıştırabilir. Yap-işlet-devret modeli içinde benzer yerler alabilir, kiralayabilir, inşa edebilir, işletebilir, devredebilir. Bu uğurda yasal her türlü işlemi gerçekleştirebilir. 6. Şirket, yurt içinde ve yurt dışında; Her türlü mesken, konut, toplu konut, villa, apartman, otel, motel ve bunun gibi her türlü inşaat taahhüt işlerini yapabilir. Gerek kendi arsaları üzerinde ve gerekse başlarına ait arsalar üzerinde kat karşılığı veya hasılat paylaşımı inşaat yapabilir. Tüm bu otel, motel, site, toplu konut, restoran, market ve benzeri yaşam alanlarının yöneticiliği, ortak alan ve sosyal tesislerin işletmeciliğini servis işlerini yapabilir ve başkalarına yaptırabilir. Her türlü resmi ve özel inşaat taahhüt ihalelerine girebilir. Kamu kurum ve kuruluşları ile gerçek ve tüzel kişiler nezdinde gerçekleştirilecek ve faaliyet konusuyla ilgili ihalelere iştirak edebilir. 7. Her türlü gayrimenkul alım-satımı yapmak, arsa ve araziler almak ve bunları parselleyerek yada olduğu gibi satmak, hafriyat ve
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

MEVLANA SEMTİ FİRMA REHBERİ

KARAYOLLARI MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

562. SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan AVALON GAYRİMENKUL YATIRIM İNŞAAT TEKSTİL DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar