Reklamlar

AVANGART GAYRİMENKUL YATIRIM TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 11.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMEVLANA MAHALLESİ AKŞEMSETTİN BULVARI LALE APT. NO:9 A
Posta Kodu:34255
Semt AdıMEVLANA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


AVANGART GAYRİMENKUL YATIRIM TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ, 11.06.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Örme Kumaş, Çorap Ve Trikotaj Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Çorap İmalatı (Örme Ve Tığ İşi Olan Külotlu Çorap, Tayt Çorap, Kısa Kadın Çorabı, Erkek Çorabı, Patik Ve Diğer Çoraplar) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(36) ÖRME KUMAŞ, ÇORAP VE TRİKOTAJ

Nace Kodu
(Sektörü):
(14.31.01) ÇORAP, KÜLOTLU ÇORAP, TAYT, KADIN ÇORABI, ERKEK ÇORABI, PATİK İMALATI

1. Yurt içinde ve Yurt dışında her türlü inşai faaliyette bulunabilir. Resmi veya özel her tür inşaat taahhüt işi alabilir, Kendi nam ve hesabına veya 3. Şahıs gerçek ve tüzel kişiler adına inşaatlar yapabilir. Bu inşaatların pazarlama ve satışını sağlayabilir. Arsa payı karşılığı inşaatlar ile hasılat paylaşımı inşaatlar ve buna benzer modeller ile her tür inşaatı yapabilir. 2. Yürürlükteki mevzuat çerçevesinde ve hiçbir şekilde bankacılık faaliyeti niteliğinde olmamak koşuluyla gayrimenkul projeleri geliştirmek, finansman sağlayan kuruluşlarla finansman ihtiyacı olan girişimlerin mezkur gayrimenkul projelerinin finansmanının sağlanmasında gerekli olabilecek ortaklaşa çalışmalarına yardımcı olmak, bunları bir araya getirmek ve anlaşmalarına aracı olmak, her tür site ve yaşam alanları projelendirmek, bunları gerçekleştirmek, inşaatlarını yapmak/inşa etmek ve satışı ile pazarlamasını yapmak. 3. Münhasıran gayrimenkul projelerini geliştirmek amacına yönelik olarak yerli ve yabancı kuruluşlar ile işbirliği, konsorsiyum ve iş ortaklığı yapabilir. 4. Gayrimenkul projelerine finansman temini amacıyla yerli ve yabancı kredi kuruluşlarında kredi temin edebilir, varlık alacak ve aktiflerini teminat gösterebilir veya teminat alabilir. 5. Faaliyet risklerini en aza indirmek amacıyla varlık ve risk yönetimi, aracılık yapmamak kaydıyla menkul veya gayrimenkul kıymet portföy yönetimi yapabilir. 6. Sermaye Piyasası Kurulundan gerekli izinleri almak kaydıyla Sermaye Piyasası Mevzuatı dahilinde faaliyette bulunabilir ve İpotek teminatlı menkul kıymetlerde dahil olmak üzere mevzuatın yetkili kıldığı menkul kıymetleri ihraç edebilir. 7. Şirket maksat ve mevzuu ile ilgili veya maksat ve mevzuuna yardımcı veya kolaylaştırıcı faaliyetlerde bulunabilmek için yerli ve yabancı uyruklu tüzel kişiliklere iştirak edilebilir, yerli ve yabancı uyruklu gerçek ve tüzel kişilerle ortaklıklar veya bağlı kuruluşlar kurabilir, aracılık faaliyetinde bulunmamak koşuluyla diğer tüzel kişilere ait hisse, tahvil ve diğer menkul kıymetleri alıp satabilir. Bunlar üzerinde her türlü hukuki tasarrufta bulunabilir. 8. İlgili mevzuat hükümleri dahilinde yerli ve yabancı piyasalarda kısa, orta veya uzun vadeli krediler, garantiler veya teminat mektupları almak suretiyle teminatlı veya teminatsız finansman temin edebilir. 9. Şirket, turizm amaçlı her tür yatırım yapabilir. Bu amaçla gayrimenkuller alır üzerlerinde otel,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

MEVLANA SEMTİ FİRMA REHBERİ

MEVLANA MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

AKŞEMSETTİN BULVARI FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan AVANGART GAYRİMENKUL YATIRIM TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar