Reklamlar

AYAS RAFİNERİ VE PETROKİMYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ŞİŞLİ / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 28.06.2010

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiBÜYÜKDERE CADDESİ NO:163 ESENTEPE
Posta Kodu:34394
Semt AdıESENTEPE
İlçesiŞİŞLİ
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 306 51 19
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


AYAS RAFİNERİ VE PETROKİMYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, 28.06.2010 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İnşaat Taahhüt Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Madencilik Ve İmalat Sanayisi Yapılarının İnşaatı (Sarım Mili Ve Kuleleri, Maden Yükleme Ve Boşaltma İstasyonları, Rafineriler, Kimyasal Tesisler Vb.) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(46) İNŞAAT TAAHHÜT

Nace Kodu
(Sektörü):
(42.99.02) MADENCİLİK, İMALAT SANAYİSİ YAPILARI, RAFİNERİLER, KİMYASAL TESİSLER İNŞAATI

Yurt içinde ve yurt dışında petrol rafinerileri petrokimya tesisleri ve ek tesisleri ile her türlü yardımcı ve tamamlayıcı tesisleri kurmak kurdurmak satın almak satmak bu tesislere iştirak etmek işletmek ve gerektiğinde tevsii etmek
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ŞİŞLİ İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ESENTEPE SEMTİ FİRMA REHBERİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan AYAS RAFİNERİ VE PETROKİMYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar