Reklamlar

AYYILDIZ GÜBRE ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYE GIDA PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ / RİZE

FİRMA DETAY BİLGİLERİ
(Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi, E-posta Adresi)

Adresi:CAMİÖNÜ MAH.LİMAN KARAKOLU KARŞISI
/ Rize
Posta Kodu:53100
Telefon Numarası:(464)223 58 73
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


Meslek Grubu
(Komitesi):
(1) TARIM -ORMANCILIK - BALIKÇILIK TARIM SEBZE MEYVE TOPTAN VE PARAKENDE SATICILARI - SU ÜRÜNLERİ - ORMAN ÜRÜNLERİ - S.S. TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFLERİ
HER NEVİ TARIM ÜRÜNLERİ,GÜBRE,GÜBRELEME KOMİSYONCULUĞU İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ ALIM,SATIM,PAZARLAMA,İTHALAT VE İHRACATINI YAPAR.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Detaylı Tanıtım başlığı altında firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:RİZE FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Rize Ticaret ve Sanayi Odası

İli:Rize
İl Plaka No:53
İl Telefon Kodu:0328
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan AYYILDIZ GÜBRE ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYE GIDA PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar