Reklamlar

AZAR YAPI İNŞAAT EMLAK TURİZM PETROL ENERJİ LOJİSTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 18.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMERKEZ MAHALLESİ CUMHURİYET MEYDANI KAMİL YALGIN İŞ MRK.NO:23/19
Posta Kodu:34245
Semt AdıGAZİOSMANPAŞA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


AZAR YAPI İNŞAAT EMLAK TURİZM PETROL ENERJİ LOJİSTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 18.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İnşaat Taahhüt Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İkamet Amaçlı Olmayan Binaların İnşaatı (Fabrika, Atölye Vb. Sanayi Üretimini Amaçlayan Binalar İle Hastane, Okul, Otel, İşyeri, Mağaza, Alışveriş Merkezi, Lokanta, Kapalı Spor Tesisi, Cami, Kapalı Otopark, Tuvalet, Vb. İnşaatı) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(46) İNŞAAT TAAHHÜT

Nace Kodu
(Sektörü):
(41.20.01) BİNA, FABRİKA, HASTANE, OKUL, SPOR SALONU, OTEL İNŞAATI

. AMAÇ VE KONU Madde 3- Sirketin amaç ve konusu baslıca sunlardır. a. Her türlü inşaat ve alt yapı taahhüt işleri yapmak, konu ile ilgili danışmanlık ve mühendislik hizmetleri vermek b. Insaat emlak taahhüt (mesken Is hanları, resmi daireler, plazalar, yol, üst ve alt yapı insası ve taahhut. ) c. Turizm ve otelcilik; Otel satın almak, yeni oteller inşa etmek seyahat acenteleri kurmal tur dözenlemek turizm le ilgili her türlu taahhut işleri yapmak vs d. Petrol; Akaryakıt istayonları açmak bayilik vetmek ve petrol dagıtım firması kurmak petrol ithalat ve ihracatını yapmak. e. Enerji (H.E.S, R.E.S , geri dönüsüm ve Günes Enerjisi vs.) hidro elektrik santral ruhsatı almak santrar işaatları yapmak güneş enerji paneli fabrikası kurmak satış ve pazarlamasını yapmak ihhalat ve ihracatını yapmak. f. Lojistik Yurt içi ve Yurt dısı nakliyat (hava, kara ve deniz) nakliye ile ilgili arabalar almak gerekli alt yapıyı hazırlamak depolar kurmak kargo alımını ve dağıtımını yapmak. g. Otomotiv; Yük ve insan taşıyanotomobil alımı satım İthalatı ve ihracatını yapmak otomobil servis hizmetleri vermek gerekli teknik ekipmanı kurmak. h. Maden ve kuyumculuk (Her türlü altın, gümüs platin, elmas, pırlanta, yakut, safir tüm degerli maden ve mücevherat ithalatı ve ihracatı) ı. Satıs ve pazarlama ( e-ticaret sitesi kurmak kredi kartıyla satıs yapmak, bankalardan sanal post almak ve gerekli altyapıyı hazırlama) Sirket amaç ve konularıyla ilgili olarak asagıdaki islemleri yapar: 1.Sirket amacını gerçeklestirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, kat karsılıgı alabilir, satabilir isletebilir, kiralar, kiraya verebilir, bunlar üzerinde ayni ve sahsi hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, bedelli veya bedelsiz yola terk, kamuya terk, ifraz, tevhit yapabilir, kat irtifakı ve kat mülkiyeti tesis edebilir. Tapu dairelerinde gayrimenkullerle ilgili her türlü cins tashihi, ifraz, tevhit, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçeklestirebilir. 2.Lüzumlu görülecek menkul ve gayrimenkul malları satın alabilir, satabilir, kiralayabilir, finansal kiralama yapabilir, yahut kiraya verebilir, yurt içinde ve yurt dısından, teminatlı yahut teminatsız, her türlü borç alabilir. Sirketin sahip oldugu her türlü menkul ve gayri menkulleri ile her türlü sabit tesis ve demirbasları
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

MERKEZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan AZAR YAPI İNŞAAT EMLAK TURİZM PETROL ENERJİ LOJİSTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar