Reklamlar

BARSELONA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 14.03.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMERKEZ MAHALLESİ CUMHURİYET MEYDANI EMİRAĞA İŞM.NO:7/6
Posta Kodu:34245
Semt AdıGAZİOSMANPAŞA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


BARSELONA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 14.03.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Sigorta Acentelerinin Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK

Nace Kodu
(Sektörü):
(66.22.01) SİGORTA ACENTELERİ

1- Şirket, Sigortacılık Kanunu ve ilgili mevzuat çerçevesinde her türlü sigortacılık faaliyetlerini acente olarak yapabilir. Yurtiçi ve yurtdışı sigorta şirketlerinin acenteliğini açmak suretiyle bütün sigorta branşlarında faaliyet gösterebilir. 2- Türkiyede kanunen yasak olmayan sigorta muameleleri ile halen uygulanmakta olan sigorta branşları ve bunların dışında ileride tesis edilecek sigorta türlerinde de aracılık yapmak, sözleşme düzenlemek, prim tahsilatı yapmak ve her türlü sigorta poliçelerinin pazarlamasını yapmak. 3- Şirket, sigorta acenteliği alınması için gerekli her türlü teminat ve ipoteği verebilir, sigorta şirketleri ile yapılan anlaşmalar çerçevesinde gerekli her türlü taahhütlerde bulunabilir. 4- Şirket, amaç ve konularını gerçekleştirebilmek için menkul ve gayrimenkul alabilir, kiralayabilir, ipotek koyabilir, ipotek koydurabilir ve satabilir. 5- Şirket, amaç ve konularını gerçekleştirebilmek için gerekli her türlü kredi alabilir ve bu işlemler için gerekli şartları yerine getirebilir. Şirket yukarıda yazılı faaliyetlerde bulunabilmek için aşağıdaki işlemleri yapar. 1- Faaliyeti için gerekli her çeşit iç ve dış istikraz muameleleri yapmak adi ve müteselsiz kefalet, rehin, ipotek vs. her türlü teminatları vermek ve çözmek. Her çeşit banka kredileri temin etmek. 2- Şirketin konusu ile ilgili yurt içinde ve yurt dışında gerekli müsaadeler alınarak resmi, özel, tüzel kişi ve kuruluşlar nezdinde ihalelere katılmak, karşılıklı taahhütlerde bulunmak. Mukaveleler akdetmek, 3- Şirketin konusu ile ilgili işler için lüzumlu makine ve tesisler ile taşıt, menkul ve gayrimenkulleri iktisap etmek, devir ve ferağ etmek, kiraya vermek, kiralamak, menkul ve gayrimenkullerin üzerinde irtifak, rehin, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti, terkin, ifraz, tevhid, intikal ve ipotek tesis ve tescil etmek, kaldırmak ve bunlar üzerinde her türlü hakkı elde etmek. 4- Şirketin konusu ile ilgili işler için gerekli taşıtları iktisap etmek, devretmek, bunlar üzerinde ayni ve şahsi tasarruflarda bulunmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

MERKEZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan BARSELONA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar