Reklamlar

BELKA ENERJİ BİLİŞİM TANITIM TURİZM YÖNETİM STRATEJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 15.03.2011

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMERKEZ MAHALLESİ BEGONYA SOKAK NO:12/2
Posta Kodu:34245
Semt AdıGAZİOSMANPAŞA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 635 13 20
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


BELKA ENERJİ BİLİŞİM TANITIM TURİZM YÖNETİM STRATEJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 15.03.2011 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Elektrik Ekipmanları Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Diğer İşletmeler Tarafından İşletilen Güç Dağıtım Sistemleri Aracılığı İle Elektrik Satışını Düzenleyen Elektrik Komisyoncuları Ve Acentelerinin Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(64) ELEKTRİK EKİPMANLARI

Nace Kodu
(Sektörü):
(35.14.01) ELEKTRİK SATIŞINI DÜZENLEYEN ELEKTRİK KOMİSYONCULARI, ACENTELERİ FAALİYETLERİ

enerji piyasası düzenleme kurumundan gerekli lisans alınarak enerji kaynaklarının üretim tesislerinde elektrik enerjisine dönüştürülmesi için üretim tesisin kurulması işletmeye alınması kiralanması kiraya verilmesi.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

MERKEZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

BEGONYA SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan BELKA ENERJİ BİLİŞİM TANITIM TURİZM YÖNETİM STRATEJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar