Reklamlar

BERKANSEL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÜMRANİYE / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 04.10.1984

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiİSTİKLAL MAHALLESİ MİTHATPAŞA CADDESİ NO:102
Posta Kodu:34762
SemtiNAMIKKEMAL
İlçesiÜMRANİYE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 237 53 19
Faks Numarası:0212 237 53 19
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


BERKANSEL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 04.10.1984 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Konut İnşaatı Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İkamet Amaçlı Ahşap Binaların İnşaatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(45) KONUT İNŞAATI
Nace Kodu (Sektörü):(41.20.04)
İKAMET AMAÇLI AHŞAP BİNALARIN İNŞAATI
Yurt içinde ve dışında toplu konut, müstakil konut, fabrika binaları, toplu sanayi siteleri, turistik tesisler, yol, baraj, okul, hastane, üniversite binaları ile ibadet yerleri, otel, motel, içme suyu, kanalizasyon, karayolları, köprüler, barajlar, deniz yolları, hava limanları, petrol tankları, tesisleri, tasfiyehaneleri gibi komple tesisleri inşa etmek, almak satmak kiraya vermek, kiralamak, her nevi gayrimenkul malları ticari amaçla almak, satmak, kiraya vermek, kiralamak, komisyonculuğunu, tellallığını yapmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ÜMRANİYE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

NAMIKKEMAL SEMTİ FİRMA REHBERİ

İSTİKLAL MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

MİTHATPAŞA CADDESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan BERKANSEL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar