Reklamlar

BİLAMA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 24.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiKAZIM KARABEKİR MAHALLESİ 851. SOKAK KARLANKUŞ İNŞ.B BL NO:10/3
Posta Kodu:34255
Semt AdıMEVLANA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


BİLAMA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 24.05.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Bilgi Teknolojileri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Diğer Bilgi Teknolojisi Ve Bilgisayar Hizmet Faaliyetleri (Kişisel Bilgisayarların Ve Çevre Birimlerinin Kurulumu, Yazılım Kurma Vb.) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(5) BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(62.09.02) BİLGİ TEKNOLOJİSİ, BİLGİSAYAR HİZMETLERİ, BİLGİSAYAR KURULUMU, YAZILIM KURMA

1 - Şirket her türlü bilişim , yazılım , akıllı telefonlar için uygulamalar , bilgisayar ve akıllı telefon oyunlar programları için sistem entegrasyonları , veri hazırlama , pazarlama ve satışını yapabilir. 2 - Bilişim ve telekomünikasyon Teknolojileri konularında araştırma, sistemi modül ve ürün tasarımı, yazılım ve uygulama geliştirme , projelendirme , kurulum, diğer sistemler ile entegrasyon ve test teknik destek , işletme ve bakım hizmetlerini yapmak veya müşteri adına üçüncü partilere yaptırmak , bu ürün ve hizmetleri satmak. 3 - Sistem yazılımlarının üzerinde boşluğu sunucu , disk depolama, internet ve anahtarlarına donanım alt yapı ürünleri ile ilgili diğer yan donanım ürünlerinin kurulum, test , teknik destek, bakım ve işletim hizmetlerini yapmak ve yaptırmak, bu ürün ve hizmetleri satmak. 4 - Faaliyet alanında , Üniversiteler , araştırma kuruluş arge şirketleriyle ve diğer şirketler ile işbirliği yaparak yeni teknolojiler geliştirmek ve bu teknolojileri yaymak. Şirketlere pazarlama ve satış konularında danışmanlık yapmak. 5 - Her türlü bilişim, yazılım , akıllı telefon uygulamaları , oyunlar programları , pazarlama, satış ve donanım teknolojileri konularında teknik destek danışmanlık , eğitim hizmetleri ve süreç yönetim danışmanlık vermek. 6 - İnternet üzerinden her türlü bilgi , ses ve görüntü hizmeti vermek, internet sitesi hazırlamak , hazırlatmak ve internet servis sağlayıcılığı yapmak bunları pazarlamak. 7 - Veri hazırlama , onarma, düzenleme , işlemleri veya hizmetlerini yapmak, satmak, yada bunları kiraya vermek, internet üzerinde yayınlamak. 8 - Şirket her türlü bilgisayar yazılımlarının sunum , animasyon simülasyon gibi çoklu ortam ürünlerinin üretilmesi, alım satımını ve pazarlamasını yapabilir. 9 -Şirket her türlü ve her marka bilgisayar, bilgisayar yan donanımı , tüketim malzemeleri ve yedek parçalarını alım satımı, pazarlaması, ithal ve ihracını yapabilir ve bun amaçla işyeri açabilir. 10 Ticari amaçlı bilgi işlem merkezleri kurmak, bu merkezlerin yurtiçi ve yurtdışı data şebekeleri ile irtibatını sağlamak. 11 Veri hazırlama, onarma, düzenleme işlemleri veya hizmetlerini yapmak, satmak, yada bunları kiraya vermek, internet üzerinde yayınlamak. 12 Her türlü bilgisayar sistemleri, yazılım ve donanım destek ve danışmanlık hizmetlerini sağlamak. 13 Bilgisayar programlarının ve bilgisayar kontrolü sistemlerin
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

MEVLANA SEMTİ FİRMA REHBERİ

KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

851. SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan BİLAMA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar