Reklamlar

BİLGİ RULMAN SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ESENYURT / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 27.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiAKÇABURGAZ MAHALLESİ HADIMKÖY YOLU CADDESİ NO:138
Posta Kodu:34522
Semt AdıKIRAÇ
İlçesiESENYURT
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


BİLGİ RULMAN SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 27.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Teknik Hırdavat Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Makine Ve Ekipmanlarla İlgili Aksam Ve Parçaların Toptan Ticareti (Değirmentaşı, Bileği Taşı, Zımpara Ve Aşındırma Ürünleri, Konveyör Bantları, Teknik Kullanım İçin Cam Ve Seramik Ürünler, Rulmanlar, Vb.) (Motorlu Kara Taşıtları İçin Olanlar Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(61) TEKNİK HIRDAVAT

Nace Kodu
(Sektörü):
(46.69.06) MAKİNE, EKİPMAN AKSAMLARI, PARÇALARI, RULMAN TOPTAN TİCARETİ

Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır: 1.a- Her türlü rulman malzemesinin imalatı, alım-satımı, pazarlanması, ithalat ve ihracatını yapmak. Rulmanlar ve mekanik güç aktarma donanımları, bilyeli ve makaralı rulmanlar, aktarma milleri, kam ve krank milleri, kranklar vb. ile rulman yatakları, düz mil rulmanları, yatak kovanları ve mil şaft yatakları imalatı, alım ve satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 1.b- Makine ve ekipmanlarla ilgili aksam ve parçaların, değirmentaşı, bileği taşı, zımpara ve aşındırma ürünleri, konveyör bantları, teknik kullanım için cam ve seramik ürünler, alım ve satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 1.c- Sanayide kullanılan alüminyum, ahşap, pvc işleme makineleri, kesici ve delici makineler, hidrolik makineler, hidrolik sistemler, hidrolik güç üniteleri, hidrolik silindirleri, pnömatik, hidrolik, otomat makine ve güç motorları, bağlantı parça ve aksamlarının alım ve satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 1.d- Her nevi sınai yarı mamul ve mamul; matkap uçları, elmas matkap uçları, raybalar, kesici ağızlar, bıçaklar, testere ağızları, her türlü el aletleri, zımpara taşları, zımpara kumu, polisaj, parlatma malzemeleri, iş makineleri, çeşitli güç ve tonajlardaki presler, vinçler, saç kıvırma ve işleme tezgahları metal işleyen makineler, profil kesme ve taşlama takım tezgahları, her nevi ölçü aletleri, kaynak makineleri, transformatörler, her nevi arabalı ve benzeri şeritler, motor yağ ve devir daim pompaları, filtre pompaları ve bunların çeşitli aksam ve parçaların alımı, satımı, ithalatı, ihracatını yapmak. 2- Tekstil sektöründe kullanılan her türlü hammadde, yarımamul ve mamul ürünlerle , tekstil, konfeksiyon sanayisinde kullanılan makine, cihaz, alet, edevat, yedek parça ve aksesuarları ile sarf malzemelerinin alımını, satımını, ithalatını, ihracatını ve pazarlamasını yapmak, 3- Gıda sektöründeki her türlü ürünün alım, satımı, pazarlaması, ithalat ve ihracatını yapmak. Bilumum yaş ve kuru sebzeler, meyveler ve narenciye ürünlerinin alım, satımı, pazarlaması, ithalat ve ihracatını yapmak 4- Her türlü inşaat malzemesi alım satımı, ithali ve ihracını yapmak, yaptırmak. 5- Her türlü plastik ürünlerinin ham, mamul, yarı mamul maddelerinin toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. 6- Her türlü madde ve malzemeden mamul mobilya ve hammadde alım satımı, ithali ve ihracı. 7- Her
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ESENYURT İLÇESİ FİRMA REHBERİ

KIRAÇ SEMTİ FİRMA REHBERİ

AKÇABURGAZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

HADIMKÖY YOLU CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan BİLGİ RULMAN SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar