Reklamlar

BİRİKİM MAKİNA MÜHENDİSLİK KIRTASİYE TEKSTİL BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 02.04.1998

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMERKEZ MAHALLESİ BEGONYA SOKAK NO:8/1
Posta Kodu:34245
SemtiGAZİOSMANPAŞA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 417 46 83
Faks Numarası:0212 581 60 26
E-posta Adresi:birikimmakina[at]superonline.com
Web Sitesi:


Reklamlar


BİRİKİM MAKİNA MÜHENDİSLİK KIRTASİYE TEKSTİL BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 02.04.1998 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Takım Tezgahları Ve Otomasyon Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Metal Tornalama, Delme, Frezeleme Ve Planyalama Takım Tezgahlarının İmalatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(60) TAKIM TEZGAHLARI VE OTOMASYON
Nace Kodu (Sektörü):(28.41.03)
METAL TORNALAMA, DELME, FREZELEME VE PLANYALAMA TAKIM TEZGAHLARININ İMALATI
Her türlü kağıt defter kırtasiye matbaa işlerinde kullanılan makina ve yedek parçalarının alımı satımı imalatı ithalat ve ihracatını yapmak,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

MERKEZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

BEGONYA SOKAK FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan BİRİKİM MAKİNA MÜHENDİSLİK KIRTASİYE TEKSTİL BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar