Reklamlar

BÖLÜKOVA HAFRİYAT İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE LİMİTED ŞİRKETİ SANCAKTEPE / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 02.06.2006

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiYENİDOĞAN MERVE MAHALLESİ MİMAR SİNAN BLV BAHÇELİEVLER CADDESİ NO:63 K.1 D.11
Posta Kodu:34791
SemtiYENİDOĞAN
İlçesiSANCAKTEPE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 561 21 05
Faks Numarası:0216 561 21 05
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


BÖLÜKOVA HAFRİYAT İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE LİMİTED ŞİRKETİ, 02.06.2006 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İnşaat Taahhüt Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İnşaat Amaçlı Kazık Çakma Ve Temel İnşaatı İşleri (Forekazık Çakma Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(46) İNŞAAT TAAHHÜT
Nace Kodu (Sektörü):(43.99.11)
İNŞAAT AMAÇLI KAZIK ÇAKMA VE TEMEL İNŞAATI İŞLERİ (FOREKAZIK ÇAKMA DÂHİL)
İnşaat hafriyat elektrik tesisat yol, su kanalizasyon doğalgaz altyapı üstyapı dekorasyon restorasyon işlerinin yeniden veya onarımı ihalelerine katılmak teklif vermek, ihale sözleşmesi geriği işi yapmak ve teslim etmek.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

SANCAKTEPE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

YENİDOĞAN SEMTİ FİRMA REHBERİ

MERVE MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

BAHÇELİEVLER CADDESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan BÖLÜKOVA HAFRİYAT İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar