Reklamlar

BTH HASAR DEĞERLENDİRME ÇÖZÜM ORTAKLIĞI VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ŞİŞLİ / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 29.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMECİDİYEKÖY MAHALLESİ MECİDİYE CADDESİ KASIM APT. NO:18-20/9
Posta Kodu:34381
Semt AdıMECİDİYEKÖY
İlçesiŞİŞLİ
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


BTH HASAR DEĞERLENDİRME ÇÖZÜM ORTAKLIĞI VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 29.05.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Risk Ve Hasar Değerlemesi Faaliyetleri (Sigorta Eksperliği Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK

Nace Kodu
(Sektörü):
(66.21.01) RİSK, HASAR DEĞERLEMESİ, SİGORTA EKSPERLİĞİ

HASAR DANIŞMANLIĞI A. Risk ve hasar değerlemesi faaliyetleri ( sigorta eksperliği dahil) B. Şirket sigorta öncesi ve sonrası sigorta şirketlerine veya sigortalıya talep üzerine konu hakkında ekspertiz hizmetleri yaparak rapor hazırlama işi yapabilir. C. Şirket sigorta şirketlerine veya sigortalıya talep üzerine hakem bilirkişilik hizmetleri yapabilir, D.Şirket sigorta şirketlerine talep üzerine gözetim faaliyetlerinde bulunabilir. E. Şirket incelenmesi istenen kayıp ve hasarın neden ve niteliğini soruşturma yolu ile araştırmada bulunabilir. -Şirket sigortalıya sigorta konusunda müşavirlik hizmetleri verebilir. F. Konusuyla ilgili olarak her türlü tesis yapar, işletir ve kiraya verir ve kiralar. Gerekli araç ve gereçleri satın alır, kiralar ve kiralayabilir. G. -Şirket ilgili kurum ve kuruluşlardan izin almak şartıyla sigorta eksperliği ile iştigal edecek özel ve tüzel kişilerle ilgili dalda eksperlik belgesine sahip ve meslek tablosuna kayıtlı olanlarla eksperlik yapabilir.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ŞİŞLİ İLÇESİ FİRMA REHBERİ

MECİDİYEKÖY SEMTİ FİRMA REHBERİ

MECİDİYEKÖY MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

MECİDİYE CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan BTH HASAR DEĞERLENDİRME ÇÖZÜM ORTAKLIĞI VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar