Reklamlar

BÜYÜK DİRİLİŞ TEKSTİL YIKAMA SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 10.01.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiYENİ MAHALLE MAHALLESİ MAHALLESİ HEKİMSUYU CADDESİ K.O APT. NO:27 A
Posta Kodu:34250
Semt AdıKÜÇÜKKÖY
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


BÜYÜK DİRİLİŞ TEKSTİL YIKAMA SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, 10.01.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Makina Ve Ekipmanları Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Tekstil İpliği Ve Kumaşını Yıkama, Ağartma, Boyama, Apreleme, Temizleme, Sıkma, Sarma, Emprenye Etme, Bitirme, Kesme, Surfile Ve Benzerleri İçin Makineler İle Keçe İmalatında Ve Bitirilmesinde Kullanılan Makinelerin İmalatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(59) MAKİNA VE EKİPMANLARI

Nace Kodu
(Sektörü):
(28.94.05) TEKSTİL İPLİĞİ, KUMAŞ, AĞARTMA, BOYAMA, APRELEME, BİTİRME, KESME, KEÇE MAKİNELERİ İMALATI

a)Her nevi tekstil ve tekstil ürünleri ile deri ürünleri, her nevi kumaş örme iplik elyaf, her türlü iç ve dış giyim mamul ve hammaddelerinin boyanması, yıkanması, baskı işlemlerinin yapılması ve fason işçiliğinin dışarıya yaptırılması. b)Her türlü tekstil ve konfeksiyon ürün ve eşyasının, kuru temizleme, yıkama, taşlama, boyama, ütüleme ve kolalamasını yapmak. c)Bilcümle kumaş ve deriden mamul çocuk, bayan ve erkek giyim eşyalarını, ev tekstil ürünlerini üretmek, fason olarak yapmak veya yaptırmak, yurt içi ve yurt dışında pazarlamak, ithalat ve ihracatını yapmak
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

KÜÇÜKKÖY SEMTİ FİRMA REHBERİ

YENİ MAHALLE MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

HEKİMSUYU CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan BÜYÜK DİRİLİŞ TEKSTİL YIKAMA SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar