Reklamlar

ÇAYSAN DOĞU KARADENİZ ÇAY ENTEGRE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ İYİDERE / RİZE

FİRMA DETAY BİLGİLERİ
(Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi, E-posta Adresi)

Adresi:Hazar Mahallesi
İyidere / Rize
Posta Kodu:0
Telefon Numarası:(464)325 11 43
Faks Numarası:(464)325 11 42
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


Meslek Grubu
(Komitesi):
(4) İMALAT (GIDA MADDELERİ-İNŞAAT VE İNŞAAT AMAÇLI MALZEME İMALATI
Çay ambalaji ve her çeşit kutu-paket sanayii kurmak, iştigal mevzuu ile ilgili makina yedek parça ve malzemelerin mubayaa ve ithal etmek. ..
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Detaylı Tanıtım başlığı altında firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:RİZE FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Rize Ticaret ve Sanayi Odası

İli:Rize
İl Plaka No:53
İl Telefon Kodu:0328
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ÇAYSAN DOĞU KARADENİZ ÇAY ENTEGRE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar