Reklamlar

ÇELİKLER ALÜMİNYUM PLASTİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ BOYAHANE İSTANBUL ŞUBESİ ESENYURT / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 18.04.2013

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiAKÇABURGAZ MAHALLESİ 1592. SOKAK A-O BLOK NO:1-2
Posta Kodu:34522
Semt AdıKIRAÇ
İlçesiESENYURT
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 858 01 03
Faks Numarası:0212 858 01 11
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


ÇELİKLER ALÜMİNYUM PLASTİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ BOYAHANE İSTANBUL ŞUBESİ, 18.04.2013 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Demir Dışı Metaller Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Alüminyum Bar, Çubuk, Tel Ve Profil, Tüp, Boru Ve Bağlantı Parçaları İmalatı (Alaşımdan Olanlar Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(56) DEMİR DIŞI METALLER

Nace Kodu
(Sektörü):
(24.42.21) ALÜMİNYUM BAR, ÇUBUK, TEL, PROFİL, TÜP, BORU VE BAĞLANTI PARÇALARI İMALATI

Her nevi madeni(alüminyum, demir, çinko ve bakırdan ) ve plastikten döküm, çekim , işleri ile, Tüm bina ve yapıların doğrama işlerinde ve döşemesinde kullanılan her nevi madeni malzemeyi ve aksesuarlarını ,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ESENYURT İLÇESİ FİRMA REHBERİ

KIRAÇ SEMTİ FİRMA REHBERİ

AKÇABURGAZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

1592. SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ÇELİKLER ALÜMİNYUM PLASTİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ BOYAHANE İSTANBUL ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar