Reklamlar

ÇORLU ENERJİ SEKTÖRÜ FİRMALARI LİSTESİ

Firma Adı / Web Sitesi / Semti / İlçesi / İli
A Enerji Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. / www.arsun.com.tr / Çorlu / Tekirdağ
Avrupa Yapı Enerji San. Ve Tic. A.Ş. / Marmaraereğlisi / Tekirdağ
Bütangaz A.Ş. / www.butangaz.com / Marmaraereğlisi / Tekirdağ
Can Enerji Entegre Elektrik Üretim A.Ş. / www.canenerji.com.tr / Çorlu / Tekirdağ
Çebi Enerji Elektirik Üretimi Anonim Şirketi Marmara Ereğlisi Şubesi / www.cebienerji.com.tr / Marmaraereğlisi / Tekirdağ
Çordaş Çorlu Doğalgaz Dağıtım A.Ş. / www.cordas.com.tr / Çorlu / Tekirdağ
Ekolojik Enerji Anonim Şirketi Çorlu / www.ekolojikenerji.com.tr / Çorlu / Tekirdağ
Enerflex Türkiye B.V. Merkezi Hollanda Türk Avrupa Serbest Bölgesi Şubesi. / Çorlu / Tekirdağ
Global Enerji Elektrik Üretimi A.Ş. / www.global-enerji.com / Çorlu / Tekirdağ
Hat Elektrik Enerji San. Ve Tic. Ltd. Şti. / www.hatelektrik.com.tr / Velimeşe / Çorlu / Tekirdağ
İstanbul Enerji Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Çorlu / www.istanbulenerji.com.tr / Ulaş / Çorlu / Tekirdağ
Kuzey Enerji Ürünleri Pazarlama-Erdinç Erdem / Çorlu / Tekirdağ
Kuzey Kesintisiz Güç Kaynakları Ve Enerji Sistemleri San Tic Ltd Şti / Çorlu / Tekirdağ
Mega Enerji Elektrik Elektronik Makina Ve Otomasyon Sistemleri-Hüseyin Şanlı / Çorlu / Tekirdağ
Mira Yapısal Endüstri Sistemleri İhracat İthalat Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi / Çorlu / Tekirdağ
Misinli Enerji Üretim Ve Dağıtım A.Ş / Çorlu / Tekirdağ
Modern Enerji Elektrik Üretim Anonim Şirketi Avlanbey Şubesi / www.modernenerji.com.tr / Ulaş / Çorlu / Tekirdağ
Modern Enerji Elektrik Üretimi Otoprodüktör Grubu / www.modernenerji.com.tr / Ulaş / Çorlu / Tekirdağ
Nationel Power Enerji Anonim Şirketi Marmara Ereğlisi Şubesi / www.unimar.com.tr / Marmaraereğlisi / Tekirdağ
Neslihan Sızlayan - Enes Isı / Çorlu / Tekirdağ
Özer Isı Elemanları San. Ve Tic. Ltd. Şti. / www.ozerisi.com / Çorlu / Tekirdağ
Rem Enerji Elektronik Otomasyon Sistemleri / www.remenerji.com / Çorlu / Tekirdağ
Reta Enerji / www.retaenerji.com / Çorlu / Tekirdağ
Şahinler Enerji Elektrik Üretim A.Ş / www.sahinlermensucat.com.tr / Çorlu / Tekirdağ
Sarp Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ve Enerji San Tic. Ltd. Şti. / www.sarpbilisim-enerji.com / Çorlu / Tekirdağ
Sıı Enerji Ve Üretim Limited Şirketi / Marmaraereğlisi / Tekirdağ
Traksan Güneş Enerjisi Isıtma Sistemleri Ticareti-Hasan Tanık / Marmaraereğlisi / Tekirdağ
Trakya Elektrik Üretim Ve Ticaret A.Ş. / Marmaraereğlisi / Tekirdağ
Trakya Enerji-Nihat Bozkır / www.trakyaenerji.com / Çorlu / Tekirdağ
Trakya Gaz San. Ve Tic. A.Ş. / Çorlu / Tekirdağ
Uni-Mar Enerji Yatırımlar Anonim Şirketi Marmara Elektrik Santrali / Marmaraereğlisi / Tekirdağ
V.O.M Kalorifer Montaj Mlz. Tah. Oyun İşl. Nak. İnternet Blg. Ve Tas. Sis. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. / www.vomkalorifer.com.tr / Çorlu / Tekirdağ

Firma Rehberimize hoş geldiniz. Firma Rehberimiz Kategori sistemi olarak Ticaret Odaları tarafından kabul edilen Meslek Gruplarını, bir diğer adı ile Meslek Komitelerini esas almaktadır. Ancak bazı illerde firmaları Meslek Grupları halinde değil firmaların faliyet gösterdiği sektörleri belirten Kategoriler halinde listeleyebilmemiz mümkün olabilmektedir.

Şu an ÇORLU Firma Rehberinin "ENERJİ SEKTÖRÜ" Firma Sektörü (Kategori) sayfasındasınız. ÇORLU Firma Rehberindeki sektörlere (kategori) ulaşmak için aşağıdaki linki kullanarak firma rehberi ana sayfasına gidebilirsiniz..

ÇORLU FİRMA REHBERİ

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Firmaları hakkında daha detaylı bilgi almak ve Ticaret Odasının faaliyet ve duyurularını takip etmek için Ticaret Odasına ait aşağıdaki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Resmi Web Sitesi

Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar