Reklamlar

CRONIMET TURKEY METAL TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İSTANBUL ŞUBESİ ESENYURT / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 10.08.2016

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiOSMANGAZİ MAHALLESİ 3125. SOKAK NO:11
Posta Kodu:34522
Semt AdıKIRAÇ
İlçesiESENYURT
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 213 93 93
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


CRONIMET TURKEY METAL TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İSTANBUL ŞUBESİ, 10.08.2016 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Demir Dışı Metaller Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Birincil Formdaki Değerli Metallerin Toptan Ticareti - Kütük, Blok, Granül, Toz, Pelet, Levha, Bar, Çubuk, Profil Vb. Formlarda (Altın, Gümüş, Platin Vb.) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(56) DEMİR DIŞI METALLER

Nace Kodu
(Sektörü):
(46.72.06) DEĞERLİ METALLER, ALTIN, GÜMÜŞ, PLATİN KÜTÜK, BLOK, GRANÜL, LEVHA TOPTAN TİCARETİ

Şirketin amaç ve konusu;Her türlü; demir alaşım, metal ve paslanmaz çelik ürünlerinin ticareti ile hurdaya çıkmış alaşımların yeniden değenlendirilmesi, iyileştirilmesi ve ithalat ihracat ve ticaretinin yapılmasından ibarettir. Söz konusu amaç ve konuyu elde edebilmek için, Konusu ile ilgili taşınır ve taşınmaz her türlü malı satabilir, satın alabilir, kiralayabilir, kiraya verebilir, söz konusu mallar üzerinde kendi veya üçüncü kişiler lehine rehin ve ipotek de dahil her nevi ayni ve kişisel hakkı tesis edebilir, Şirket lehine kurulmuş olan rehin, ipotek ve diğer her türlü hakkı fek edebilir; marka, patent, endüstriyel tasarım, fikir ve sanat eseri, know how ve diğer fikri mülkiyet haklarını iktisap edebilir, devredebilir, lisans olarak verebilir ve bunlardan vazgeçebilir; yeni şirket veya işletme kurabilir, şube açabilir, mevcut şirketlere/işletmelere ortak olabilir ve gerçek veya tüzel kişilerle işbirliği yapabilir; Şirketin
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ESENYURT İLÇESİ FİRMA REHBERİ

KIRAÇ SEMTİ FİRMA REHBERİ

OSMANGAZİ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

3125. SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan CRONIMET TURKEY METAL TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İSTANBUL ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar