Reklamlar

DOĞA ASMA İSKELE MAKİNA YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 20.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiBAŞAK MAHALLESİ HÜRRİYET BULVARI NO:90
Posta Kodu:34480
Semt AdıBAŞAKŞEHİR
İlçesiBAŞAKŞEHİR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


DOĞA ASMA İSKELE MAKİNA YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 20.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İnşaat Taahhüt Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İnşaat İskelesi Ve Çalışma Platformunu Kurma Ve Sökme İşleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(46) İNŞAAT TAAHHÜT

Nace Kodu
(Sektörü):
(43.99.07) İNŞAAT İSKELESİ, ÇALIŞMA PLATFORMU KURMA, SÖKME İŞLERİ

a) İnşaat ve Nakliye: İnşaat yapmak için arsa ve malzeme temin etmek, inşaa edip satmak. Her türlü demir-çelik ürünleri; Saç, çinko, pirinç, bakır, sarı, zamak, galvaniz saç, külçe, platin, U demiri, L demiri, flans, boru eklenti parçalarının alımı, satımı, imalat, ithalat ve ihracatını yapmak. İnşaat malzemeleri alım-satımını, ithalat-ihracatını yapmak.Her nevi asansör makineleri ve malzemelerinin imali, pazarlaması, toptan ve perakende alım satımını yapmak. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel inşaatın elektrik, pano ve enerji kablosu tesisatını yapmak, yaptırmak, taahhütlere girmek, bu isler için gerekli organizasyonları kurmak Resmi ve özel ihalelere katılmak. İnşaat taahhüt ve müteahhitlik isleri yapmak, inşaatlarda ve gerekli alanlarda kullanılan kalıp ve iskele imalatı, kurulumu, sökümü, bakım ve onarımı, parçaların dizaynı, dekorasyon, mimarlık, çevre düzenlemesi ve peyzaj hizmetleri vermek. Yurt içinde ve dışında her nevi kara, hava ve deniz nakil vasıtaları ile yük ve eşya taşımacılığı, nakliye komisyonculuğu ve acenteliği yapmak. Şirket her türlü nakil vasıtaları alır, satar, kiralar ve kiraya verir, paket, zarf ve kargo taşımacılığı yapmak. Kurye hizmetleri vermek. b) Otomotiv-Makine ve Teçhizat :. Her türlü motorlu ve motorsuz kara, hava, deniz taşıtlarının, ağır is ve sanayi makinelerinin, yurt içinde ve yurt dışında imalatını ve ticaretini yapmak, acente, bayilik ve mümessilliğini almak, ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. Oto galerileri ve kiralama firmaları açmak, isletmek veya işlettirmek. Her türlü sanayi ve is makineleri, Otomotiv sektörü ile ilgili her türlü mekanik, elektrikli, elektronik motor ve bütünleyici aksamını ve diğer tüm işlevli aksesuarlarını ve akülerinin her türlü yedek parçalarını imal etmek, ettirmek, almak, satmak, ihracatını ve ithalatını yapmak. Her türlü oto yedek parçalarının yurt dışındaki ve yurt içindeki imalatçı firmaları ile anlaşmalar yaparak, bu firmaların mümessillik, distribütörlük ve acenteliklerini yapmak. Bu islerle ilgili her türlü servis ağları kurmak, isletmek. c) Gıda ve Temizlik: Her türlü gıda maddelerini almak, satmak, paketlemek ve tesisler kurmak, isletmek, kiralamak, kiraya vermek. restoran, cafe, lokanta, çay bahçeleri gibi gıda satısının yapılabileceği tesisleri kurmak, isletmek, kiralamak ve kiraya vermek. Her türlü temizlik maddeleri ve malzemelerinin
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BAŞAKŞEHİR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

BAŞAKŞEHİR SEMTİ FİRMA REHBERİ

BAŞAK MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

HÜRRİYET BULVARI FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan DOĞA ASMA İSKELE MAKİNA YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar