Reklamlar

EKİNCİLER GIDA TARIM VE İHTİYAÇ MAD. İNŞAAT OTOM. PETROL ÜRÜNLERİ EĞİTİM TAŞIMACILIK TEMİZLİK TURİZM TEKSTİL HAYVANCILIK MADN. KUYUMCULUK ELEKTRİK TELEK. ELEKT. İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ AKINCILAR / SİVAS

Kuruluş Tarihi: 30.12.1994

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiCUMHURİYET MAHALLESİ NO:22
Posta Kodu:
Semti
İlçesiAKINCILAR
İliSİVAS
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:3463615008
Faks Numarası:3463615166
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


EKİNCİLER GIDA TARIM VE İHTİYAÇ MAD. İNŞAAT OTOM. PETROL ÜRÜNLERİ EĞİTİM TAŞIMACILIK TEMİZLİK TURİZM TEKSTİL HAYVANCILIK MADN. KUYUMCULUK ELEKTRİK TELEK. ELEKT. İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, 30.12.1994 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup Sivas Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Gıda Maddeleri Toptan Ticareti Meslek Grubu Ana Kategorisinde yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(2) GIDA MADDELERİ TOPTAN TİCARETİ
Firmanızın faliyet alanlarını eklemek için İletişim linkini kullanabilirsiniz.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:SİVAS FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Sivas Ticaret ve Sanayi Odası

İli:Sivas
İl Plaka No:58
İl Telefon Kodu:0346
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan EKİNCİLER GIDA TARIM VE İHTİYAÇ MAD. İNŞAAT OTOM. PETROL ÜRÜNLERİ EĞİTİM TAŞIMACILIK TEMİZLİK TURİZM TEKSTİL HAYVANCILIK MADN. KUYUMCULUK ELEKTRİK TELEK. ELEKT. İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar