Reklamlar

EL AYAKKABI İMALAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ VADİ İSTANBUL AVM ŞUBESİ SARIYER / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 31.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiAYAZAĞA MAHALLESİ CENDERE CADDESİ 1 APT. NO:109 C/89
Posta Kodu:34485
Semt AdıMASLAK
İlçesiSARIYER
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:www.elleshoes.com
Reklamlar


EL AYAKKABI İMALAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ VADİ İSTANBUL AVM ŞUBESİ, 31.05.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Ayakkabı Ve Ayakkabı Yan Sanayi Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Ayakkabı, Terlik Vb. Perakende Ticareti (Kavafiye Dâhil, Spor Ayakkabıları İle Tamamı Tekstilden Olanlar Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(51) AYAKKABI VE AYAKKABI YAN SANAYİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(47.72.01) AYAKKABI, TERLİK, KAVAFİYE PERAKENDE TİCARETİ

Her nevi ayakkabı, çizme, bot, terlik, topuk ve bunların aksesuarlarının imalatı, her nevi çanta, cüzdan, anahtarlık, kemer, toka ve bunların aksesuarlarının imalatı.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

SARIYER İLÇESİ FİRMA REHBERİ

MASLAK SEMTİ FİRMA REHBERİ

AYAZAĞA MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

CENDERE CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan EL AYAKKABI İMALAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ VADİ İSTANBUL AVM ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar