Reklamlar

EMRE METİN 365 İTHALAT İHRACAT SATIŞ PAZARLAMA GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 09.02.2015

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMERKEZ MAHALLESİ ÇUKURÇEŞME CADDESİ SERHAT SOKAK SERHAT2 / 10
Posta Kodu:34245
Semt AdıGAZİOSMANPAŞA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 578 58 78
Faks Numarası:0212 578 58 78
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


EMRE METİN 365 İTHALAT İHRACAT SATIŞ PAZARLAMA, 09.02.2015 tarihinde bir olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Deri, Kürk Ve Saraciye Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Deri Eşyalar Ve Seyahat Aksesuarları Toptan Ticareti (Çanta, Valiz, Cüzdan, Kemer, Vb. Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(34) DERİ, KÜRK VE SARACİYE

Nace Kodu
(Sektörü):
(46.49.01) DERİ EŞYALAR, ÇANTA, VALİZ, CÜZDAN, KEMER TOPTAN TİCARETİ

Deri eşyalar ve seyahat aksesuarları, deri cüzdan, çanta, çeşitli aksesuarlar, İnşaat malzemeleri, dondurulmuş gıda ve kuru gıda ithalat, ihracat , toptan , perakende satış ve pazarlama.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

MERKEZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

SERHAT SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan EMRE METİN 365 İTHALAT İHRACAT SATIŞ PAZARLAMA isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar