Reklamlar

FATİH KALEM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 09.02.1993

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiTEVFİKBEY MAHALLESİ TAHSİNTEKOĞLU CADDESİ NO:25 SEFAKÖY
Posta Kodu:34295
SemtiSEFAKÖY
İlçesiKÜÇÜKÇEKMECE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 659 20 50
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


FATİH KALEM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, 09.02.1993 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Teknik Hırdavat Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Mekanik Olsun Veya Olmasın Her Çeşit Dolma Kalem, Tükenmez Ve Kurşun Kalem İle Boya Kalemi, Pastel Boya İmalatı (Kalem Ucu Ve Kurşun Kalem İçleri Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(61) TEKNİK HIRDAVAT
Nace Kodu (Sektörü):(32.99.04)
MEKANİK OLSUN VEYA OLMASIN HER ÇEŞİT DOLMA KALEM, TÜKENMEZ VE KURŞUN KALEM İLE BOYA KALEMİ, PASTEL BOYA İMALATI (KALEM UCU VE KURŞUN KALEM İÇLERİ DÂHİL)
Kurşun, dolma, tükenmez ve her türlü kalem çeşidinin imalatı ve alım satımı, ihracatı, ithalatı
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KÜÇÜKÇEKMECE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

SEFAKÖY SEMTİ FİRMA REHBERİ

TEVFİKBEY MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan FATİH KALEM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar