Firma Rehberi Bilgi Güncelleme Kuralları
Sayın Ziyaretçimiz,
Firma Rehberimiz Türkiye'nin en Güvenilir, en Kapsamlı ve en Güncel Firma Rehberi olmayı hedeflemektedir. Daha şimdiden sitemizde 400 binden fazla firma yer almaktadır. Veritabanına eklenme aşamasına gelmiş çok sayıda ile ait firma bilgilerinin eklenme işlemini kısa sürede tamamlamayı planlıyoruz. Kısa süre içinde 600 bin firma kaydı ile Türkiye'nin en kapsamlı firma veritabanı olacağımı düşünüyoruz.

Firma Rehberlerindeki en büyük iki problem Güncellik ve Güvenilirlik olarak karşımıza çıkmaktadır. Sitemizdeki bilgilerin şu an itibariyle Türkiye'deki Firma Rehberleri içerisinde en Güncel en Güvenlilir bilgiler oldunu iddia ediyoruz. Fakat içerisinde bulunduğumuz ekonomik kriz ortamında Firma Bilgilerini Güncel olarak tutabilmenin zorluğunu sizler de takdir edersiniz. Bu sebeple teknik ekibimiz yoğun bir çalışma temposu içerisinde çalışmaktadır.

Sitemiz, Güvenilirliğini muhafaza etmek için Firma Bilgilerini Resmi Kayıtlara dayandırmanın en doğru yöntem olduğu kanaatindedir. Bu sebeple Firma Bilgilerini Güncelleme taleplerini Resmi Kayıtlarla karşılaştırdıktan sonra işleme koymaktadır. İnternet ortamında en kolay ulaşabileceğimiz ve göz önünde olduğu için en güncel olduğunu düşündüğümüz resmi kayıtlar Ticaret Odalarının web sitelerindeki kayıtlardır.

Bu sebeple sitemizden firmanıza ait bilgilerin güncelleme talebinde bulunmadan önce aşağıda verilen Ticaret Odalarına ait linkleri tıklayarak firmanıza ait Ticaret Odasındaki kayıtların son durumunu inceleyiniz. Firma bilgileriniz değiştiyse sitemizden değişiklik talebinde bulunmadan önce ilgili Ticaret Odasına müracaat ederek kayıtlarınızı güncelleyiniz. Çünkü değişiklik telebiniz ile Ticaret Odası kaytılarınız arasında farklılık bulunduğu taktirde Ticaret Odasındaki kayılarınız esas alınacaktır.
Adana Ticaret Odası
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası
Aydın Ticaret Odası
Balıkesir Ticaret Odası
Bandırma Ticaret Odası
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası
Bodrum Ticaret Odası
Bolu Ticaret ve Sanayi Odası
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası
Denizli Ticaret Odası
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası
Gaziantep Ticaret Odası
İstanbul Ticaret Odası
İzmir Ticaret Odası
Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası
Kocaeli Ticaret Odası
Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası
Rize Ticaret ve Sanayi Odası
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası
Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasi
Yalova Ticaret ve Sanayi Odası
Sayın Ziyaretçimiz,
Firma bilgilerinizi Güncelleme konusunda gösterdiğimiz bu titizliği anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Uzun yıllara dayanan Firma Kataloğu tecrübemiz bizi bu konuda biraz katı ve duyarlı olmak zorunda bırakmıştır. Bu güne kadar karşımıza çıkan bazı olumsuz talepleri aşağıda sıralamaktayız. Bu örnekleri incelediğinizde sanırım bize hak vereceksiniz.

Ne yazık ki bazı firmalar, rakip firmaların rehberde yer almasını engellemek için sanki o firmanın bir yetkilisi imiş gibi müracaat ederek rehberde yer almak istemediklerini bu sebeple rehberdeki kayıtlarının silinmesin talep edebilmektedirler.

Bazı firmalar kendilerinden daha çok tanınan ve arama motorlarında daha çok aranan firmaların bir yetkilisi imiş gibi müracaat ederek telefon numarası değişikliği talebinde bulunabilmekte ve kendi telefonlarını rakip firmanın telefonu imiş gibi kaydettirmek isteyebilmektedirler.

Bu durum şirket ortaklarından veya çalışanlarından birisinin ayrılıp yeni bir firma kurduklarında da karşımıza çıkabilmektedir.

İnternet ortamında bu taleplerin doğruluğunu tesbit edebilmek için tutunabileceğimiz tek somut dayanak firmaların ticaret odalarındaki resmi kayıtlarıdır. Hukuki ve vicdani sorumluluktan kurtulabilmek ve Sitemizin Güvenilirliğini devam ettirebilmenin en doğru yolu olarak bunu görmekteyiz.

Bu bilgiler işığında, firmanıza ait değişiklik talebinizin, firmanızın kayıtlı olduğu Ticaret Odası'na ait Web Sitesindeki kayıtlara uygun olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayınız.

Güncelleme işlemini daha sonra yapmak isterseniz; sitemizdeki firmanıza ait bilgilerin bulunduğu sayfaya ulaşıp, sayfanın altındaki linki tıklayabilirsiniz. Ya da firma bilgilerinizin bulundğu sayfaya ait aşağıdaki linki bir yere kaydedip daha sonra kullanabilirsiniz.

https://www.firmarehberi.tv.tr/ismail-bicme/adresi-telefon-numarasi.aspx

Firmanıza ait bilgilerin sitemizde yer almasını istemiyor ve Firma Rehberimizden çıkmak istiyorsanız lütfen burayı tıklayınız.

Geri dönmek için "Geri Dön" butonunu tıklayınız

(Teknik ekibimizin en çok şikayetçi olduğu keyfi (spam) istekleri engelleyebilmek için, sizi uzun bir sayfa ile karşı karşıya bırakarak değerli vaktinizi aldığımız için özür dileriz.)
IP numaranız: 54.196.135.90