Reklamlar

FİZ BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ ÜSKÜDAR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 12.03.2015

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiKISIKLI CADDESİ BAŞARAN İŞ MERKEZİ NO:5 D:7 ALTUNİZADE
Posta Kodu:34662
Semt AdıALTUNİZADE
İlçesiÜSKÜDAR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


FİZ BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ, 12.03.2015 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Bilgi Teknolojileri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Bilgisayar Programlama Faaliyetleri (Sistem, Veri Tabanı, Network, Web Sayfası Vb. Yazılımları İle Müşteriye Özel Yazılımların Kodlanması Vb) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(5) BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(62.01.01) BİLGİSAYAR PROGRAMLAMA, SİSTEM, VERİ TABANI, NETWORK, WEB SAYFASI, YAZILIM KODLAMA FAALİYETLERİ

a) 3568 sayılı kanun kapsamında olmamak kaydıyla, her türlü piyasa etüt, araştırma fizibilite, özel eğitim organizasyonu, iktisadi, finansal ve teknik danışmanlık, proje analiz hizmetleri vermek b) Yukarıdaki maddede bahsi geçen hizmetlerle ilgili konferans tertiplemek, konusu ile ilgili yayınlar neşretmek, satmak, ticari işletmelerde bulunmak c)Genel olarak gerek yurt içinde gerekse yurt dışında ülkelerle, sektörlerle ve şirketlerle ilgili ticari ve sınai konularda müşavirlik ve tanıtım hizmetleri vermek, yabancı sermaye yatırımları konusunda sınai ve hizmet sektörleri hakkında raporlar hazırlamak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ÜSKÜDAR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ALTUNİZADE SEMTİ FİRMA REHBERİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan FİZ BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar