Reklamlar

BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK ANONİM ŞİRKETİ MALTEPE / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 13.11.1997

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiPÜRTELAŞ HASAN EFENDİ MAHALLESİ MECLİS-İ MEBUSAN CADDESİ NO:57 FINDIKLI
Posta Kodu:
SemtiFINDIKLI
İlçesiMALTEPE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 319 32 00
Faks Numarası:0212 252 42 72
E-posta Adresi:
Web Sitesi:www.bnpparibascardif.com.tr


Reklamlar


BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK ANONİM ŞİRKETİ, 13.11.1997 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Hayat Sigortası Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK
Nace Kodu (Sektörü):(65.11.02)
HAYAT SİGORTASI FAALİYETLERİ
Bireysel Emeklilik Tasarruf ve Yatırım Sistemi Kanunu kapsamında Bireysel Emeklilik branşında ruhsat alıp faaliyette bulunmak
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

MALTEPE İLÇESİ FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar