Reklamlar

FRESH SCARFS TEKSTİL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÜMRANİYE ŞUBESİ ÜMRANİYE / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 17.04.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiATATÜRK MAHALLESİ CİCİ SOKAK NO:4/B
Posta Kodu:34764
Semt AdıATATÜRK
İlçesiÜMRANİYE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


FRESH SCARFS TEKSTİL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÜMRANİYE ŞUBESİ, 17.04.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İç Giyim Ve Aksesuarları Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Giysi Aksesuarları Perakende Ticareti (Eldiven, Kravat, Şapka, Eşarp, Şal, Mendil, Kemer, Pantolon Askısı, Şemsiye, Baston, Vb. (Güneş Şemsiyeleri Hariç)) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(39) İÇ GİYİM VE AKSESUARLARI

Nace Kodu
(Sektörü):
(47.71.02) GİYSİ AKSESUARI, ELDİVEN, KRAVAT, ŞAPKA, EŞARP, MENDİL, KEMER, ŞEMSİYE, BASTON PERAKENDE TİCARETİ

1. Giysi aksesuarları eldiven, kravat, şapka, eşarp, şal, mendil, kemer, pantolon askısı, v.b.tekstil ürünlerinin perakende, toptan ve internet üzerinden ticareti ile ithalatı ve ihracatını yapmak. 2.Her türlü tekstil ürünlerinin perakende, toptan ve internet üzerinden ticareti ile ithalatı ve ihracatını yapmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ÜMRANİYE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ATATÜRK SEMTİ FİRMA REHBERİ

ATATÜRK MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

CİCİ SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan FRESH SCARFS TEKSTİL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÜMRANİYE ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar