Reklamlar

FRİTO LAY GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İZMİT FABRİKASI / KOCAELİ

FİRMA DETAY BİLGİLERİ
(Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi, E-posta Adresi)

Adresi:ÇÖTLENCE MEVKİİ SUADİYE KABASI
/ Kocaeli
Posta Kodu:0
Telefon Numarası:3522970
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


UNLU VE İRMİKLİ GIDA MADDELERİNİN VE BU MEYANDA BUĞDAY PATATES MISI UNU İLE HER ÇEŞİT HUBUBAT UN VE İRMİKLERDEN YAPILMIŞ GIDA MADDELERİNİN TİCARETİ İŞLERİ.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Detaylı Tanıtım başlığı altında firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:KOCAELİ FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Kocaeli Ticaret Odası

İli:Kocaeli
İl Plaka No:41
İl Telefon Kodu:0262
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan FRİTO LAY GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İZMİT FABRİKASI isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar