Reklamlar

FÜZE KAUÇUK SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ TUZLA / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 12.10.1972

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiORGANİZE DERİ SANAYİ BÖLGESİ 12.YOL SAMA CADDESİ L1/5.PARSEL
Posta Kodu:34956
SemtiORHANLI
İlçesiTUZLA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 394 08 52
Faks Numarası:0216 394 08 61
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


FÜZE KAUÇUK SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ, 12.10.1972 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Plastik Ve Kauçuk Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Kauçuktan Paket Lastiği, Cam Silecekleri, Tarih Istampaları İçin Karakterler, Tapalar, Lavabo Pompaları, Şişeler İçin Tıpa Ve Halkalar İle Sert Kauçuktan Diğer Çeşitli Eşyaların İmalatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(68) PLASTİK VE KAUÇUK
Nace Kodu (Sektörü):(22.19.08)
KAUÇUKTAN PAKET LASTİĞİ, CAM SİLECEKLERİ, TARİH ISTAMPALARI İÇİN KARAKTERLER, TAPALAR, LAVABO POMPALARI, ŞİŞELER İÇİN TIPA VE HALKALAR İLE SERT KAUÇUKTAN DİĞER ÇEŞİTLİ EŞYALARIN İMALATI
Kauçuk, lastik, plastik boru, plastik polyester ve akrilik malzemelerin benzeri kimyevi maddelerin
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

TUZLA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ORHANLI SEMTİ FİRMA REHBERİ

DERİ OSB MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan FÜZE KAUÇUK SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar